موزیک خوان Music Reader

جدید ترین اطلاعیه وزارت ارشاد درباره وضعیت فعالیت مراكز فرهنگی هنری

جدید ترین اطلاعیه وزارت ارشاد درباره وضعیت فعالیت مراكز فرهنگی هنری

به گزارش موزیك خوان رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دنبال انتشار اطلاعیه استانداری تهران اظهار داشت: در مورد اطلاعیه استانداری تهران در حال پیگیری از راه ستاد ملی مبارزه با كرونا هستیم تا چنانچه مصوبه ای در این حوزه وجود دارد به این وزارتخانه ابلاغ شود تا تعطیلی فعالیت ها و مراكز فرهنگی و هنری از راه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اطلاع رسانی شود.


به گزارش موزیک خوان به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این وزارتخانه در مورد تعطیلی مراکز فرهنگی هنری از مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا تبعیت می کند.
به دنبال اطلاعیه استانداری تهران در خصوص تعطیلی فعالیت برخی مشاغل در شهر تهران همایون امیرزاده رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارتخانه متبوع اعلام نمود: تا به این لحظه مصوبه ای از جانب ستاد ملی مبارزه با کرونا به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابلاغ نشده است، تابحال فرایند مربوط به محدودیت فعالیت ها و تعطیلی مراکز فرهنگی و هنری مربوطه یا با استعلام و پیشنهاد این وزارتخانه و یا با مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا بوده است.
وی افزود: اطلاعیه جدید استانداری تهران در مورد مصوبه تعطیلی مراکز مربوطه به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال نشده است. همانطور که پیوسته تاکید گردیده است سلامت جامعه خط قرمز سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و این مورد نسبت به سایر مسائل ارجحیت دارد.
امیرزاده تصریح کرد: در مورد اطلاعیه استانداری تهران در حال پیگیری از راه ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم تا چنانچه مصوبه ای در این حوزه وجود دارد به این وزارتخانه ابلاغ شود تا تعطیلی فعالیت ها و مراکز فرهنگی و هنری از راه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اطلاع رسانی شود.

منبع:

1399/04/25
15:00:34
5.0 / 5
748
تگهای خبر: سلامت , فرهنگ , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان