موزیک خوان Music Reader

آیین اختتامیه سومین جایزه سال استیکر 21 دی

آیین اختتامیه سومین جایزه سال استیکر 21 دی

آئین اختتامیه سومین جایزه سال استیکر ۲۱ دی با حضور هنرمندان برگزار و نفرات برتر چهار بخش مسابقه معرفی می گردند.به گزارش موزیک خوان به نقل از ستاد خبری جشنواره، علی محمد کردنایج مدیر روابط عمومی جایزه سال استیکر درباره اهداف سومین دوره این رویداد اظهار داشت: سومین جایزه سال استیکر از مهر سال جاری با هدف گسترش استیکرهایی با مؤلفه های مشترک مانند زبان و فرهنگ فارسی و با نگاه این که عموم مردم بتوانند استیکر را در ارتباطات روزمره خود وارد کنند، شروع شد.
وی درباره جزئیات آثار و موضوعات این دوره توضیح داد: ما توانستیم آثارمان را با حضور ۹۹ هنرمند جمع آوری نماییم و در چهار بخش اصلی و ویژه به کار خود ادامه دهیم. بخش اصلی شامل ۲ مبحث ایران فرهنگی، که طبق بیانیه هیأت داوران آنرا به استیکر ایرانی تغییر نام دادیم و همینطور بخش شخصیت های ادبی و سینمایی ایران بود. در بخش های ویژه هم محصولات ایران خودرو و بخش اراضی عباس آباد و المان های متناسب آنها موضوعات مسابقه بودند.
کردنایج اضافه کرد: داوری آثار ارسالی به دبیرخانه ۷ دی توسط بهرام عظیمی رئیس هیأت داوران، مسعود شجاعی طباطبایی دبیر جشنواره و سایر داوران همچون شهاب جعفرنژاد، امیرحسین ایماغیان، امیر یاسمنی و علی رادمند انجام شد. همینطور رای مصطفی خوشابی که به علت کسالت در جلسه داوری حضور نداشت به میثم عسگری رئیس جشنواره تنفیذ شد. این هفت نفر بعد از بحث و بررسی آثار در بخش های مختلف نفرات برتر را مشخص کردند.
وی درباره جوایز برگزیدگان تشریح کرد: در هر بخش مسابقه سه نفر حائز رتبه شدند و فقط در ۲ بخش ویژه ایران خودرو و اراضی عباس آباد هیأت داوران نفر سوم را حائز رتبه ندیدند. همینطور یک اثر بعنوان جایزه ویژه خانه شعر و ادبیات که از حامیان جشنواره هستند، برگزیده و ارائه شد. برای بخش های اصلی نفر اول ۱۳ میلیون تومان به همراه تندیس و دیپلم افتخار، نفرات دوم ۱۰ میلیون تومان به همراه تندیس و دیپلم افتخار و نفرات سوم هم ۷ میلیون تومان به همراه تندیس و دیپلم افتخار جایزه دریافت می کنند. جایزه بخش های ویژه هم برای نفرات اول ۱۰ میلیون تومان به همراه تندیس و دیپلم افتخار و برای نفرات دوم ۷ میلیون تومان به همراه تندیس و دیپلم افتخار است، در این دو بخش نفرات سوم نداریم.
کردنایج درباره مراسم اختتامیه جشنواره اظهار داشت: مراسم اختتامیه سومین دوره جایزه سال استیکر ۲۱ دیماه با حضور ۷۶ هنرمند که از این تعداد حدود ۱۷۲۰ اثر ساخته شده، برگزار می گردد و از نفرات برتر در این مراسم تجلیل خواهد شد. امیدوارم این آثار را همچون دوره های قبل به صورت متحرک و موشن دربیاوریم و آماده عرضه به سایر پلت فرم ها چه داخلی و چه خارجی شوند.
وی اضافه کرد: سال جاری پس از سه دوره برگزاری جشنواره استیکر می توانیم این ادعا را داشته باشیم که در بین پلت فرم های ایرانی مبدع استیکر ایرانی هستیم.
کردنایج در انتها ضمن بیان این که مراسم اختتامیه به صورت زنده پخش خواهد شد، از داوران جشنواره تشکر و اظهار نمود: از داوران استیکر که نگاه سختگیرانه ای نسبت به آثار داشتند، تشکر می کنم. این سختگیری ها سبب می شود ارتقای فرهنگی داشته باشیم و هنرمندان به فرهنگ کشور اهمیت بیشتری بدهند و شاهد حضور آثار فاخری در جشنواره ها باشیم.


منبع:

1400/10/19
20:25:21
5.0 / 5
592
تگهای خبر: آثار , جشن , جشنواره , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱