موزیک خوان Music Reader
در احكامی جداگانه؛

دبیران بخش های مختلف جشنواره موسیقی فجر عرضه شدند

دبیران بخش های مختلف جشنواره موسیقی فجر عرضه شدند

موزیک خوان: طی احکامی از طرف رئیس و دبیر سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، دبیران بخش پژوهش، جایزه ترانه، موسیقی و رسانه و همین طور مشاور اجرائی دبیر جشنواره و مدیر کمیته روابط عمومی منصوب و معرفی گشتند.به گزارش موزیک خوان به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، محمد اله یاری فومنی رییس سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، بابک خضرایی را بعنوان دبیر بخش پژوهش، سعید میرمحمد صادق را بعنوان دبیر جایزه موسیقی و رسانه و مسلم نادعلی زاده را بعنوان دبیر جایزه ترانه منصوب نمود.
بابک خضرایی موسیقیدان، منتقد و نوازنده، دارای مدرک دکتری از دانشگاه هنر تهران، عضو هیأت علمی بنیاد دایره المعارف اسلامی و هیئت تحریریه فصلنامه موسیقی ماهور می باشد. وی ضمن نگارش و انتشار بیش از ۶۰ مقاله پژوهشی در نشریات تخصصی موسیقی، چهارکتاب صفی الدین از دیدگاه معاصر، ترجمه الرساله الشرفیه فی النسب التالیفیه، تصحیح جامع الالحان و تصحیح کلیات یوسفی را به رشته تحریر درآورده است.
از دیگر کارهای او می توان به تدریس در دانشگاه هنر و آموزش نگارش مقاله ها و نقدهای موسیقی و داوری در جشنواره های مختلف موسیقی اشاره نمود.
سعید میرمحمد صادق دانش آموخته دکتری تاریخ است و از سوابق وی می توان مدیریت طرح و برنامه شبکه جهانی جام جم، دبیری ۱۰ دوره جشنواره کتاب و رسانه ملی، مدیریت مرکز پژوهش و معاون پژوهشی کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، مدیریت روابط عمومی اولین همایش بین المللی شاعران ایران و جهان، مدیریت روابط عمومی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران (دوره ۲۱ تا ۲۳)، مدیریت روابط عمومی دومین و چهارمین جشنواره مد و لباس فجر و نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و همین طور دبیری دومین دوره جایزه موسیقی و رسانه را نام برد.
مسلم نادعلی زاده دارای مدرک دکترای زبان و ادبیات فارسی، مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه بین المللی دوده (ع) و همین طور دبیر علمی شورای شعر، ترانه و کلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صاحب مقاله و مؤلف چندین جلد کتاب و همین طور دبیر دوره دوم جایزه ترانه است.
حسن ریاحی دبیر سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر نیز در احکامی جداگانه، امیرعباس ستایشگر را بعنوان مشاور اجرائی دبیر جشنواره و مسعود اله یاری فومنی (سرپرست روابط عمومی معاونت امور هنری) را بعنوان مدیر کمیته روابط عمومی معرفی نمود.
سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر هم زمان و در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه ۱۴۰۰ به دبیری حسن ریاحی در بخش های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی برگزار می گردد و جایزه ترانه، جایزه موسیقی و رسانه و نشست های پژوهشی برنامه های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.


منبع:

1400/10/22
22:42:05
5.0 / 5
550
تگهای خبر: آموزش , جشن , جشنواره , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
موزیک خوان