موزیک خوان Music Reader
پیروز ارجمند تشریح كرد

موسیقی پاپ آدامسی چیست؟

موسیقی پاپ آدامسی چیست؟

به گزارش موزیک خوان پیروز ارجمند درباره خوانندگان نوظهوری که وارد عرصه موسیقی می شوند و با سرعت نیز از یادها می روند، اظهار داشت: این افراد زیاد نیستند، نمی توانند جریان ساز باشند، تاثیری روی روند موسیقی پاپ بگذارند و آثار آنها ماندگار نیست. من آثار آنها را جزو موسیقی پاپ آدامسی می شناسم، مانند آدامس برای نخستین بار شیرین هستند ولی پس از یک دفعه شنیده شدن شیرنی خودرا از دست می دهند و از یادها می روند.


به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه موسیقی محور «صباهنگ» هر روز با بخش های متنوع به معرفی موسیقی و هنرمندان این عرصه می پردازد که یکشنبه ۲۶ دی ماه میزبان پیروز ارجمند ـ موسیقی شناس قومی، آهنگساز و نوازنده ـ شد.
پیروز ارجمند که در کارنامه کاری اش سابقه مدیرکلی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را داشته است، درباره سابقه مسئولیت خود، اظهار داشت: همیشه احساس می کردم حوزه هنری در موسیقی نیاز به یکسری از کارها دارد که باید ازطریق یک متخصص این حوزه صورت گیرد و در دوره مسئولیتی ام تلاش کردم بعنوان یک متخصص این کارها را انجام دهم.
وی درباره کارهای انجام شده در دوره مسئولیت خود اظهار داشت: امروز مصرف محصولات موسیقی کشور بوسیله کنسرت ها ارائه می شود و صنعت موسیقی کشور بر پایه کنسرت ها است. در شروع دوره مسئولیتی من، کنسرت ها فقط در ۲۰ شهر برگزار می شدند که پس از آن به ۳۰۰ شهر و در سال ۹۲ به ۵۰۰۰ شهر رسید. در آن دوره تعطیلی کنسرت سمفونی تهران را بررسی کردم و از گروههای موسیقی خارجی برای حضور در ایران دعوت شد. همین طور در آن دوره دریافت مجوزها تسریع و دریافت مجوز برای تک ترک ها نیز امکان پذیر شد.
پیروز ارجمند


منبع:

1400/10/27
23:25:33
5.0 / 5
643
تگهای خبر: آثار , فرهنگ , كنسرت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
موزیک خوان