موزیک خوان Music Reader
با رای مجمع عمومی؛

اعضای شورایعالی خانه موسیقی ایران انتخاب شدند

اعضای شورایعالی خانه موسیقی ایران انتخاب شدند

به گزارش موزیک خوان با رای مجمع عمومی فرهاد فخرالدینی، محمد سریر، هوشنگ کامکار، داریوش پیرنیاکان، حسن ریاحی، داود گنجه ای و تقی ضرابی بعنوان اعضای شورایعالی خانه موسیقی انتخاب شدند.به گزارش موزیک خوان به نقل از خانه موسیقی، مجمع عمومی عادی به صورت فوق العاده خانه موسیقی پس از ظهر روی یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ جهت انتخاب اعضای شورایعالی خانه موسیقی برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه آذر هاشمی، بازرس خانه موسیقی درباره انتخابات شورایعالی و روند معرفی کاندیداهای عضویت در این شورا توضیحاتی را عرضه کرد و نکاتی را مطابق اساسنامه یاد آور شد.
پس از این سخنان و معرفی کاندیداهای عضویت در شورایعالی که از جانب هیئت مدیره به مجمع عمومی عرضه شدند رای گیری شروع شد و سپس به ترتیب آرا فرهاد فخرالدینی، محمد سریر، هوشنگ کامکار، داریوش پیرنیاکان، حسن ریاحی، داود گنجه ای و تقی ضرابی بعنوان اعضای شورایعالی این نهاد انتخاب شدند.
مطابق اساسنامه، شورایعالی خانه موسیقی بالاترین مرجع تخصصی و فنی خانه موسیقی، متشکل از هفت نفر از موسیقیدانان برجسته، متعهد، خوش نام و فعال در عرصه موسیقی و در زمینه های مختلف موسیقی است که حداقل سی سال سابقه فعالیت هنری در کشور داشته و عضو خانه موسیقی باشند.
این افراد به پیشنهاد هیئت مدیره و تصویب مجمع عمومی بعنوان اعضاء شورایعالی خانه موسیقی برای یک دوره انتخاب می شوند.


منبع:

1400/11/04
21:57:53
5.0 / 5
599
تگهای خبر: مد , موسیقی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان