موزیک خوان Music Reader
موسیقی فجر ۳۷ در آینه مهر؛

تاکید رئیس جشنواره موسیقی فجر بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی

تاکید رئیس جشنواره موسیقی فجر بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی

به گزارش موزیک خوان رئیس سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر به مناسبت برگزاری این رویداد پیامی را منتشر نمود.به گزارش موزیک خوان به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، محمد اله یاری سرپرست دفتر موسیقی و رئیس سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر به مناسبت برگزاری این رویداد پیامی را منتشر نمود.
در متن پیام محمد اله یاری آمده است:
«ریشه های هنر در ایران زمین گسترده و تنیده در تار و پود تاریخ این کشور است. در این میان هنر موسیقی هم جایگاه والایی داشته و شادی بخش فراز و صعودهای مردم در عرصه های مختلف بوده است. در نیم قرن اخیر نمونه بارز آن همراهی موسیقی با قیام مردم ایران در پیروزی انقلاب اسلامی و سپس دفاع مقدس و در دوره معاصر است.
جشنواره موسیقی فجر بیشتر از سه دهه از عمر خویش را سپری کرده است و الان در آستانه برگزاری سی و هفتمین دوره با امید فراوان، چشم به رویش های جدید در گام دوم انقلاب اسلامی دارد. این جشنواره پذیرای حضور هنرمندان پیشکسوت و جوان برای خلق آثار پرارزش و انسان ساز است.
جشنواره با داشتن بخش های مختلف و پرداختن به گونه های مختلف موسیقی، تلاش دارد رنگین کمان زیبایی از این هنر اصیل را در پیش چشم مخاطبان تصویر کند. در این دوره هم بیماری کرونا محدودیت های فراوانی را برای برگزارکنندگان و مخاطبین سبب شده است. اما همگی به رعایت پروتکلهای بهداشتی مصمم هستیم تا کام مردم با برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی، شیرین تر باشد.
از همراهی هنرمندان گران قدر و شریف موسیقی و تلاشهای دبیر محترم و همکاران دبیرخانه جشنواره در برگزاری سی و هفتمین دوره جشنواره موسیقی فجر سپاسگزارم و امیدوارم در دولت مردمی با افزایش مشارکت هنرمندان، شاهد برگزاری بهتر و پربارتر رویدادهای موسیقایی باشیم.»


منبع:

1400/11/22
21:01:01
5.0 / 5
579
تگهای خبر: آثار , جشن , جشنواره , زیبایی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
موزیک خوان