موزیک خوان Music Reader

طبیعت در خیال انسان معاصر چه شکلی است؟

طبیعت در خیال انسان معاصر چه شکلی است؟

موزیک خوان: نمایشگاه گروهی نقاشی «طبیعت در نگاه معاصر» ششم اسفند در گالری ژاله افتتاح می شود.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا، مجموعه ای از آثار نقاشی هنرمندان با عنوان «طبیعت در نگاه معاصر» در گالری ژاله به نمایش درمی آید. در این نمایشگاه ۴۰ اثر از ۱۴ هنرمند در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.
در بیانیه این نمایشگاه آمده است: «وقتی در دنیای معاصر در برخورد با طبیعتی که پیش رو داریم ناامید می شویم، طبیعتی که دیگر وجود ندارد و یا تخریب شده است، می توانیم به تصویری که از طبیعت در ذهنمان شکل گرفته برگردیم و آغاز به خلق روایت تازه ای نماییم. در نتیجه تصویری به وجود می آید که می تواند در ذهن هر بیننده ای هویت مستقلی داشته باشد و هر فرم بار معنایی تازه ای بیابد.
در هم آمیختن خیال و واقعیت از خاصیت های آثار پیش روست. در حقیقت این مجموعه نتیجه برخوردی است که هنرمندان با محیط اطرافشان داشته اند و بعد از شناخت و درک و دگرگونی این برخورد در ضمیر ناخودآگاهشان، در مرحله تخیل دست به خلق آثارزده و اهتمام کرده اند این بازسازی ذهنی را به نمایش بگذارند و در این سیر تکاملی با مخاطب همراه شوند. »
نمایشگاه «طبیعت در نگاه معاصر» ۶ تا ۱۶ اسفند در گالری ژاله به آدرس خیابان سمیه، پس از خیابان مفتح، بن بست پروانه، پلاک ۴ برپاست. علاقه مندان می توانند هر روز به جز شنبه ها از ساعت ۱۳ تا ۲۰ و در روز افتتاحیه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ با رعایت پروتکلهای بهداشتی به گالری ژاله مراجعه کنند.
منبع:

1400/12/04
10:08:40
5.0 / 5
520
تگهای خبر: آثار , مد , نمایشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان