موزیک خوان Music Reader

راهنمایی برای گالری گردی در ایام پایانی هفته

راهنمایی برای گالری گردی در ایام پایانی هفته

در صورتیکه یکی از دوستداران هنرهای تجسمی هستید و قصد بازدید از نمایشگاه های هنری در آخر هفته را دارید، گزارش حاضر شرح ایسناست از برنامه فعالیت گالری ها و نگارخانه های شهر تهران در ایام پایانی هفته.


آثار مژگان رزاقی

نمایشگاه انفرادی «آثار مژگان رزاقی» که به نمایش آثار مژگان رزاقی اختصاص دارد، در گالری ویلا صوفی به آدرس تهران، زعفرانیه- خیابان فلاحی- بالاتر از پیش کوه- پلاک ۳۷ گالری صوفی در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای جمعه از ساعت ۱۸ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.


خواستن و خاستن

«خواستن و خاستن» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار مینا دیده بان اختصاص دارد و در گالری ژاله به آدرس تهران، خیابان سمیه، پس از خیابان مفتح، بن بست پروانه، پلاک ۴ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۵ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.


اسید نیتریک

نمایشگاه انفرادی «اسید نیتریک» که به نمایش آثار محمد سلامت زاده اختصاص دارد، در گالری اِو به آدرس تهران، خیابان کریم خان زند. خیابان خردمند شمالی. کوچه اعرابی ۳. پلاک ۵. طبقه همکف و اول در حال برگزاری است و تا تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه ادامه دارد. این نمایشگاه همین طور همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.


انعکاس

«انعکاس» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار هلنا فونشل اختصاص دارد و در گالری ژاله ملک به آدرس تهران، خیابان انقلاب٫ نرسیده به میدان فردوسی٫ بین فرصت و آذرنوش٫ پلاک ۵۵۱ طبقه همکف در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲ اردیبهشت ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.


هارلو

«هارلو» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار مجید گوران اختصاص دارد و در گالری ایوان به آدرس تهران، الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن بست حمید، شماره ۱ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۹ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.


سایکوـ سوماتیک

«سایکوـ سوماتیک» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار الناز فرج اللهی اختصاص دارد و در گالری اعتماد ۱ به آدرس تهران، میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، بن بست شیرودی پلاک ۲۵ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۱ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.


آهستگی

نمایشگاه انفرادی «آهستگی» که به نمایش آثار کوروش ادیم اختصاص دارد، در گالری پروژه های ۰۰۹۸۲۱ به آدرس تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند، کوچه ۱۸، پلاک ۲۵ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۶ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.


بلوک ۴۸

نمایشگاه انفرادی «بلوک ۴۸» که به نمایش آثار هدیه خانعلی اختصاص دارد، در گالری والی به آدرس تهران، میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۷۲ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.


مجسمانه

«مجسمانه» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار زهره حاتمی پور اختصاص دارد و در گالری عصر به آدرس تهران، میرزای شیرازی شمالی، خیابان دلاویز، پلاک ۱۸ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۵ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.


نقش خیال

نمایشگاه گروهی خوشنویسی «نقش خیال» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مانند محمد احصایی، جواد بختیاری، علی شیرازی، علی رنجبران، نصرالله افجه ای و... اختصاص دارد، در گالری مژده به آدرس تهران، سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان ۱۸ شرقی، پلاک۲۷، زنگ یک در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۹ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.


آخ های انسانی

نمایشگاه انفرادی «آخ های انسانی» که به نمایش آثار فرشید پارسی کیا اختصاص دارد، در گالری دنا به آدرس تهران، خیابان سپهبد قرنی، پس از چهار راه طالقانی، کوچه سوسن، پلاک۴، زنگ۲ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۹ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.


آثار مهدی حسینی

«آثار مهدی حسینی» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار مهدی حسینی اختصاص دارد و در نگارخانه هور به آدرس تهران، خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی شمالی، کوچه نعیمی، شماره ۱۲ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.


پایان نامیرا

نمایشگاه انفرادی «پایان نامیرا» که به نمایش آثار روزبه نعمتی شریف اختصاص دارد، در گالری سو به آدرس تهران، خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره ۳۰ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.


مار و انار

«مار و انار» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار شکوفه کریمی اختصاص دارد و در گالری شیدایی به آدرس تهران، میدان هفتم تیر، میدان بهار شیراز، روبروی موزه عکسخانه شهر، پلاک ۱۴۹، واحد۱ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدگنندگان است.


گیج است سرم

نمایشگاه انفرادی نقاشی «گیج است سرم» که به نمایش آثار علی گنجوی اختصاص دارد، در گالری اُ به آدرس تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۹ اردیبهشت ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.


شور زندگی

«شور زندگی» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار الهام قادری اختصاص دارد، در گالری ژینوس به آدرس تهران، خیابان دکترحسین فاطمی، ابتدای خیابان ولیعصر، پلاک ۲۱، طبقه اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۷ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.


نامحدود

نمایشگاه انفرادی «نامحدود» که به نمایش آثار صبا صفا اختصاص دارد، در گالری ثالث به آدرس تهران، کریم خان زند بین ایرانشهر و ماهشهر شماره۱۴۸ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۳ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.


آثار آرمین ابراهیمی

نمایشگاه انفرادی «آثار آرمین ابراهیمی» که به نمایش آثار آرمین ابراهیمی اختصاص دارد، در گالری اُ به آدرس تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی دوم در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.


ایده

«ایده» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مانند مینا ابراهیمی، لیلا افشانی، مینا امدادی، حسن امینی و... اختصاص دارد. این نمایشگاه که در نگارخانه احسان در حال برگزاری است، تا هفتم اردیبهشت ماه ادامه دارد و همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان است.


بیگانه ۲

نمایشگاه انفرادی «بیگانه ۲» که به نمایش آثار زهرا سلطانی نژاد اختصاص دارد، در گالری ویستا به آدرس تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوازدهم، پلاک ۱۱ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.

1401/02/02
12:59:59
5.0 / 5
556
تگهای خبر: آثار , جشن , سلامت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵