موزیک خوان Music Reader
همزمان با هفته روابط عمومی

کارگاه آموزشی روابط عمومی دانش بنیان

کارگاه آموزشی روابط عمومی دانش بنیان

نخستین کارگاه آموزشی ˮروابط عمومی دانش بنیانˮبا برنامه ریزی باشگاه مدیریت رسانه و توسعه سواد رسانه ای یونسکو ایران و تدریس حمید شکری خانقاه در هفته روابط عمومی 1401 انجام می شود.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا، حمید شکری خانقاه، نویسنده کتاب برنامه ریزی راهبردی ارتباطی در روابط عمومی و مدرس این کارگاه آموزشی تخصصی روابط عمومی در توصیف این حرکت ارتباطی اظهار داشت: سرمایه گذاری روی منابع انسانی و فن آوری های نوین ارتباطی به شکلی که امکان دسترسی به مهارت ها و توانایی ها و آشنایی با تکنولوژیهای جدید بوسیله آموزش های رسمی و همگانی برای همگان فراهم گردد همچون پیش شرط های اصلی توسعه روابط عمومی دانش بنیان است.
وی ادامه داد: به عبارتی توسعه روابط عمومی دانش بنیان مستلزم توسعه منابع انسانی خلاق با رویکرد ارتباطات نوین و توسعه سواد ارتباطی است.
او با تاکید بر توسعه سواد ارتباطی برای مدیران نظام ارتباطات کشور اظهار داشت: ایجاد و توسعه روابط عمومی دانش بنیان بستگی به افزایش و توسعه سواد ارتباطی و سواد رسانه ای و نوآوری و خلق ایده های جدید در نظام ارتباطات سازمان ها و جامعه مخاطب دارد. دانش بنیان سازی روابط عمومی مستلزم ایجاد بستری مناسب برای انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشهای ارتباطی و طرح و برنامه ریزی ارتباطی بر طبق تحقیق و توسعه است.
این مشاور و برنامه ریز ارتباطی در ادامه اظهار داشت: یکی از فاکتورهای نظام نوآوری در تعیین میزان روابط عمومی دانش بنیان تعداد پژوهشگران این حوزه در هر روابط عمومی نسبت به تعداد روابط عمومی ها و سازمانهاست. البته امیدواریم اساتید و پژوهشگران حوزه مدیریت رسانه و روابط عمومی، برای توسعه سواد رسانه ای و سواد ارتباطی و ایجاد روابط عمومی دانش بنیان متمرکز شوند.

گفتنی است؛ این کارگاه آموزشی تخصصی در هفته روابط عمومی ۱۴۰۱ و ساعت ۱۷ تا ۱۹ روز ۳۱ اردیبهشت که از طرف شورای سیاست گذاری هفته روابط عمومی به نام روابط عمومی دانش بنیان نام گرفته با برنامه ریزی باشگاه مدیریت رسانه و توسعه سواد رسانه ای یونسکو ایران بصورت رایگان برگزار و در صورت انجام مراحل اداری به شرکت کنندگان گواهینامه آموزشی اعطا می شود.
لینک ثبت نام در این کارگاه آموزشی:
https: //eseminar.tv/wb659821401/02/11
09:35:22
5.0 / 5
619
تگهای خبر: آموزش , شركت , كارگاه , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان