موزیک خوان Music Reader

آیین تکریم و معارفه مدیر مرکز معماری اسلامی حوزه هنری انجام شد

آیین تکریم و معارفه مدیر مرکز معماری اسلامی حوزه هنری انجام شد

آیین تکریم و معارفه مدیر مرکز معماری اسلامی حوزه هنری بامداد چهارشنبه، 11 خرداد ماه با حضور محمد مهدی دادمان ـ رئیس حوزه هنری ـ اجرا شد.


به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، آیین تکریم علی فروزان فر و معارفه مصطفی مومنی راد بعنوان مدیر مرکز معماری اسلامی حوزه هنری بامداد چهارشنبه ۱۱ خردادماه با حضور محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری در سالن مهر حوزه هنری انجام شد.
مجدالدین معلمی، معاون هنری حوزه هنری با تاکید بر این که مرکز معماری سوره پس از حدود ۱۰ سال باید شرایط جدید پیدا کند، اظهار داشت: شرایط جدید این مرکز باید منجر به یک نوزایی در برنامه ها شود. با آنکه این روزها از واژه ققنوس زیاد استفاده می شود، با این وجود مرکز معماری را باید ققنوس وار با یک طراحی جدید و برنامه ریزی نوین، طراحی نماییم تا بعنوان یک مرکز علمی در دل حوزه هنری فعالیت کند.
معاون هنری حوزه هنری اشاره کرد: به سبب مسئولیت جدید جناب فروزانفر، مرکز معماری طی یک سال قبل آن گونه که لازم بود حمایت نشده است اما با صحبت هایی که با مصطفی مومنی راد داشتیم ان شاءالله در این راه موفق خواهند بود.
در ادامه، علی فروزان فر دوره مدیریت جدید حوزه هنری را فرصتی ویژه برای تحول مرکز معماری حوزه هنری دانست و اشاره کرد: چالش دفتر معماری بیرون بودن دفتر آن از ساختمان اصلی حوزه هنری است که موجب ناشناخته شدن بچه های این مرکز است.
او درباره مدیر جدید مرکز معماری حوزه هنری اظهار داشت: مصطفی مومنی راد کسی است که خودش متخصص و خلاق است و کار جدی مبنایی و معمارانه و پژوهشی می کند و در کنار تخصص، متعهد است.
در ادامه، مصطفی مومنی راد مدیر جدید مرکز معماری اسلامی اظهار داشت: در سالیانی که از انقلاب اسلامی گذشته متأسفانه توجهی در شأن معماری به آن نکرده ایم و این مسئله سبب در حاشیه قرار گرفته شدن این مساله مهم شده است و قواعد اقتصادی سبب تصمیم گیری درباره معماری شده است.
وی عملکرد معماری را در حل مشکلات کشور موثر دانست و اشاره کرد: مشکلات اقتصادی باعث شده است معماری به یک کالای لوکس برای قشر خاصی تبدیل گردد که باید مرکز معماری اسلامی بستری برای بازگشت جامعه نخبگانی به حل مشکلات مردم باشد تا معماری به جایگاه اصلی خودش برسد.
در پایان، ضمن تجلیل از علی فروزانفر، حکم انتصاب مصطفی مومنی راد از طرف مجدالدین معلمی معاون هنری حوزه هنری به وی داده شد.
منبع:

1401/03/11
23:01:15
5.0 / 5
469
تگهای خبر: طراحی , كالا , متخصص , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
موزیک خوان