موزیک خوان Music Reader

برگزاری نمایشگاه تصویرسازی قصه های خوب برای بچه های خوب

برگزاری نمایشگاه تصویرسازی قصه های خوب برای بچه های خوب

موزیک خوان: نمایشگاه تصویرسازی «قصه های خوب برای بچه های خوب» با یاد زنده یاد مهدی آذریزدی در خانه هنرمندان ایران انجام می شود.


به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نمایشگاه تصویرسازی «قصه های خوب برای بچه های خوب» به همت انجمن تصویرگران ایران و به یاد زنده یاد مهدی آذریزدی از ۱۰ الی ۲۰ تیرماه در گالری های استاد ممیز، زمستان و سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می گردد.
آیین افتتاحیه این نمایشگاه روز جمعه، ۱۰ تیر ساعت ۱۷ الی ۲۰ در سالن استاد شهناز انجام خواهد شد. همزمان با این رویداد، خانه هنرمندان ایران میزبان برنامه های جنبی دیگری در امتداد بزرگداشت زنده یاد مهدی آذریزدی خواهد بود. به همین دلیل نشست تخصصی یک روزه شورای کتاب کودک با حضور کارشناسان حوزه ادبیات کودک و نوجوان روز پنجشنبه ۱۶ تیر از ساعت ۱۰ الی ۱۹ در سالن استاد شهناز برگزار می شود.
کارگاه های یک روزه تصویرگری ادبیات کهن نیز به همت انجمن تصویرگران در ایام شنبه یازدهم، دوشنبه سیزدهم و سه شنبه چهاردهم تیر از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خانه هنرمندان ایران میزبان علاقه مندان خواهد بود. نمایش فیلم مستند «آن مرد دیگر در را باز نکرد» به کارگردانی سیدهادی موسوی از دیگر برنامه های بزرگداشت زنده یاد آذریزدی است که روز سه شنبه ۱۴ تیر از ساعت ۱۸ در سالن استاد شهناز به معرض نمایش گذاشته می شود.
نمایش آثار و کارگاه های گروه ترویج خواندن شورای کتاب کودک نیز از دیگر برنامه های این رویداد است که ۱۳ تا ۱۸ تیر از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در کتابکده قصه و افسانه برگزار می گردد.
مهدی آذریزدی از نویسندگان سرشناس و جریان ساز حوزه ادبیات کودک و نوجوان در ایران بود که روز ۱۸ تیر ۱۳۸۸ در سن ۸۷ سالگی دیده از جهان فروبست.

منبع:

1401/04/08
11:33:50
5.0 / 5
443
تگهای خبر: آثار , انجمن , جشن , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
موزیک خوان