موزیک خوان Music Reader
انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می كند؛

نمایشگاه عکس اربعین در مرزهای ایران و عراق

نمایشگاه عکس اربعین در مرزهای ایران و عراق

موزیک خوان: آژانس عکس ایران 40 عکس برگزیده از دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران را در چهار مرز مشترک ایران و عراق به نمایش می گذارد.


به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، آژانس عکس ایران به مناسبت فرا رسیدن اربعین و همراه با راه پیمایی زوار کربلا، مبادرت به برگزاری نمایشگاه عکس در مرزهای ایران و عراق می کند.
آژانس عکس ایران به عنوان متولی بخش عکس انجمن سینمای جوانان ایران، طبق فراخوانی که به دفاتر انجمن ارسال کرده بود، از تاریخ شنبه ـ هشتم مرداد ماه ـ همزمان با شروع ماه محرم تا چهارشنبه ـ ۹ شهریور ۱۴۰۱ ـ مبادرت به دریافت تصاویر منتخب دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران با موضوع محرم و راهپیمایی اربعین کرده بود تا تصاویر برگزیده را در مرزهای ایران و عراق برای زوار کربلا به نمایش بگذارد.
طبق آمار اعلام شده، تعداد ۵۱۰ قطعه عکس از ۱۳۳ عکاس و از ۵۸ دفتر انجمن سینمای جوانان ایران برای حضور در نمایشگاه ارسال شده بود؛ موضوع این آثار، محرم، سوگواری برای امام حسین (ع) و راه پیمایی اربعین است.
میکائیل دیانی (معاون ارتباطات و تجاری انجمن سینمای جوانان ایران)، مسعود مدرسی (مدیر روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران)، احمد کاوند (مدیر آژانس عکس ایران) و محسن آقالر (مدیر انجمن سینمای جوانان ایران استان قزوین)، به عنوان شورای انتخاب نمایشگاه عکس اربعین از میان ۵۱۰ عکس برگزیده ارسالی توسط دفاتر، ۴۰ عکس را برای نمایش در چهار مرز مشترک ایران و عراق انتخاب می کنند.
نمایشگاه عکس اربعین با نمایش ۴۰ عکس از تاریخ سه شنبه ـ ۱۵ شهریور ماه ـ تا شنبه ـ ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ـ به مدت ۱۱ روز در مرزهای مهران، خسروی، چذابه و شلمچه برای زوار کربلا به معرض نمایش گذاشته می شود.

منبع:

1401/06/13
10:07:46
5.0 / 5
474
تگهای خبر: آثار , انجمن , سینما , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
موزیک خوان