موزیک خوان Music Reader

برگزاری نمایشگاه نقاشی اربعین در مرکز آفرینش های کانون

برگزاری نمایشگاه نقاشی اربعین در مرکز آفرینش های کانون

به گزارش موزیک خوان، نمایشگاه آثار برگزیده مهرواره بین المللی نقاشی اربعین در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می گردد.به گزارش موزیک خوان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، اربعین سال ۱۳۹۹ آفرینش های هنری کانون پرورش فکری استان اصفهان در جهت اهمیت و توسعه روز افزون فرهنگ عاشورایی در بین کودکان و نوجوانان از راه رشته نقاشی، علاقه مندان کودک و نوجوان را به چالش اربعینی دعوت کرد.
فراخوان بین المللی «نقاشی اربعین» با هدف نشر، ترویج و گسترش فرهنگ غنی و والای اربعین و عهد و پیمان با شهدا، تحکیم و نمایش پیوندهای عمیق از عاشورا تا ظهور منجی و ایجاد بستر مناسب برای درک و تفکر عمیق و ظهور و شکوفایی استعدادهای هنری نسل آینده ساز جهان اسلام بخصوص شیعه اعلام گردید.
با اعلام فراخوان از بین ۲ هزار اثر رسیده، ۱۰۰ اثر از سوی هیأت داوران انتخاب گردید و در انتها تعداد ۸۰ اثر در نمایشگاه آثار برگزیده مهرواره بین المللی نقاشی اربعین در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
آئین گشایش این نمایشگاه چهارشنبه ۲۳ شهریور ساعت ۱۱ بامداد در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می گردد.
علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند ساعت ۸ تا ۱۸ روزهای ۲۲ شهریور تا ۶ مهر ۱۴۰۱ برای بازدید به مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب رجوع کنند.


منبع:

1401/06/22
10:50:41
5.0 / 5
436
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
موزیک خوان