موزیک خوان Music Reader

ساخت قطورترین کتاب تک جلدی جهان

ساخت قطورترین کتاب تک جلدی جهان

موزیک خوان: یک کتاب طولانی مانگا به عنوان قطورترین کتاب تک جلدی جهان شناخته شد.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا و به نقل از گاردین، یک نسخه چاپ محدود کتاب مصور ژاپنی یا مانگای «وان پیس» حالا به عنوان قطورترین کتاب تک جلدی جهان به فروش گذاشته خواهد شد.
این کتاب از ۲۱، ۴۵۰ صفحه تشکیل شده است و از نظر فیزیکی مطالعه آن نا ممکن است؛ در نتیجه بیش تر از این که یک کتاب باشد به عنوان یک مجسمه کاربرد دارد.


این کتاب که ارزش آن ۱، ۹۰۰یورو تعیین شده است، به عنوان اثر «ائیچیرو اودا» نویسنده و خالق مانگای «وان پیس» فروخته نمی گردد. «ائیچیرو اودا» مجموعه داستان های «وان پیس» را از سال ۱۹۹۷ تا حالا بصورت هفتگی در مجله ژاپنی «شونن جامپ» منتشر نموده است.


این کتاب قطور به عنوان اثر «ایلان مانوچ»، هنرمندی که در چند زمینه مختلف فعالیت دارد و این نسخه را با عنوان «ONEPIECE» خلق کرده است به فروش خواهد رسید.
شاید هیچ حق التألیفی از انتشار این کتاب قطور به «ائیچیرو اودا» نرسد، اما او بواسطه مجموعه داستان های مصوری که خلق کرده است اکنون به عنوان ثروتمندترین خالق مانگا در تاریخ شناخته می شود، چونکه ثروت او حدود ۲۰۰ میلیون دلار برآورد شده است.
نام مجموعه اصلی «وان پیس» اثر «ائیچیرو اودا»، در کتاب رکوردهای گینس به عنوان مجموعه کتاب مصوری که بیشترین تعداد چاپ را داشته، به ثبت رسیده است. تا حالا بیش از ۴۱۶ میلیون نسخه از این مجموعه داستان های مصور به چاپ رسیده است.

منبع:

1401/06/31
18:05:39
5.0 / 5
485
تگهای خبر: كتاب , مطالعه , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴