موزیک خوان Music Reader
یك استاد دانشگاه تاكید كرد؛

افتخارات سردار سلیمانی با خلق آثار هنری به جهان معرفی شود

افتخارات سردار سلیمانی با خلق آثار هنری به جهان معرفی شود

به گزارش موزیک خوان، یک استاد دانشگاه و گرافیست اظهار داشت: با خلق آثار هنری باید افتخارات و ایثارگری های شهید سردار قاسم سلیمانی را به جهان نشان دهیم.به گزارش موزیک خوان به نقل از مهر، حامد مغروری یکشنبه شب در حاشیه برگزاری کارگاه خلق آثار تجسمی از برنامه های کاروان روایت حبیب که در محل کتابخانه مرکزی اهواز برگزار شد در جمع خبرنگاران بیان نمود: در این کارگاه تلاش داریم که بر مبنای ماهیت و مبحث کاروان روایت حبیب و با محوریت شهید سردار سلیمانی پوستر و آثار هنری تهیه نماییم.
وی اظهار داشت: سردار سلیمانی برای همه سلایق یک قهرمان است و فعالیتهای این شهید در منطقه بسیار اثر گذار بوده است.
مغروری اظهار نمود: سردار سلیمانی برای یک قشر خاصی نبود بلکه در زمان جنگ تحمیلی و پس از آن در همه بخش ها همواره برای خدمت به مردم فعالیت داشت.
این استاد دانشگاه اضافه کرد: این کارگاه با هدف خلق آثار در مورد افتخارات این سردار برگزار شده و بیشتر به سمت خلق اثر در این کارگاه پرداخته شده است.
این هنرمند و گرافیست اظهار نمود: در این کارگاه بیشتر بر تولید اثر تمرکز داریم و کمتر به مبحث داوری آثار می پردازیم.
مغروری اظهار داشت: در خیلی از کشورها شخصیت ها و قهرمان ها وجود ندارند اما توسط هنر شخصیت می سازند این در شرایطی است که در ایران این شخصیت و اسطوره وجود دارد و باید با هنر افتخارات و فعالیت سردار سلیمانی را معرفی نماییم.
به گزارش موزیک خوان به نقل از مهر، کاروان روایت حبیب با محوریت پرداختن به افتخارات و خدمات شهید سردار سلیمانی به مدت سه روز از امروز میهمان خوزستان است و برنامه های مختلفی در چارچوب این کاروان برگزار می گردد.


منبع:

1401/09/30
13:35:38
5.0 / 5
468
تگهای خبر: آثار , خدمات , دانشگاه , كارگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵