موزیک خوان Music Reader

در تازه ترین جلسه شورای فرهنگ عمومی چه گذشت؟

در تازه ترین جلسه شورای فرهنگ عمومی چه گذشت؟

به گزارش موزیک خوان، محمدمهدی اسماعیلی با اشاره به این که دولت مردمی نگاهی اصیل به حوزه فرهنگ دارد، اظهار داشت: دولت انقلابی، فرهنگ را پیش زمینه تحقق پیشرفت تمامی حوزه ها تلقی می کند که در عرض هیچ حوزه ای نیست بلکه حوزه فرهنگ کنار همه حوزه ها قرار دارد تا اسباب رشد و تعالی عرصه های مختلف را فراهم آورد.


به گزارش موزیک خوان به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هفتصد و هشتاد و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی کشور بامداد امروز سه شنبه بیست و هفتم دی ماه به ریاست محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیری سیدمجید امامی انجام شد.
وزیر فرهنگ در ادامه اشاره کرد: منظومه فکری مقام معظم رهبری در زمینه های مختلف، فرهنگ پایه است و به همین دلیل دولت انقلابی، حوزه فرهنگ را هم عرض اقتصاد و سیاست و امنیت تلقی نمی کند.
اسماعیلی با اشاره به این که دولت مردمی نگاهی اصیل به حوزه فرهنگ دارد، اظهار داشت: دولت انقلابی، فرهنگ را پیش زمینه تحقق پیشرفت تمامی حوزه ها تلقی می کند که در عرض هیچ حوزه ای نیست بلکه حوزه فرهنگ کنار همه حوزه ها قرار دارد تا اسباب رشد و تعالی عرصه های مختلف را فراهم آورد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در آخر اشاره کرد: طی دهه های گذشته با نگاه بخشی به حوزه فرهنگ گرفتار عقب ماندگی های جدی شده ایم که مدیریت فرهنگی دولت مردمی در پی جبران این عقب ماندگی ها است.

گفتنی است، هفتصد و هشتاد و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی کشور بامداد امروز سه شنبه به طور فوق العاده با حضور اعضای این شورا در سالن اجتماعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد.
منبع:

1401/10/28
14:57:41
5.0 / 5
399
تگهای خبر: فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
موزیک خوان