موزیک خوان Music Reader

معرفی شورای هنری سروقامتان تهران

معرفی شورای هنری سروقامتان تهران

موزیک خوان: به گزارش موزیک خوان، ویژه برنامه سروقامتان تهران از حضور و همراهی هنرمندان هنرهای تجسمی در ترکیب شورای هنری این رویداد بهره مند شده است.به گزارش موزیک خوان به نقل از دبیرخانه رویداد هنری سروقامتان تهران، غلامعلی طاهری، مصطفی گودرزی و محمدرضا دوست محمدی در ترکیب شورای هنری برنامه میدانی «سروقامتان تهران» حضور دارند تا ساماندهی امور هنری در رابطه با این پروژه شامل انتخاب و معرفی هنرمندان مدعو، انتخاب دیوارها، برنامه های نمایشگاهی و اجرای دیوارنگاره ها با نظارت این شورا صورت گیرد.
در این رویداد که با هدف پاسداشت مقام شهدا و زنده نگاه داشتن یاد و نام اسطوره های ایران اسلامی ساماندهی شده است هر کدام از مناطق پایتخت با ابردیواری به نام شهدای منطقه مزین می شود.
۲۲ هنرمند طراح و نقاش کشور در این رویداد دعوت شده اند تا متناسب با رویکرد این پروژه میدانی طرح های خودرا آماده و ارایه کنند.
طرح های این هنرمندان بعد از انتخاب دیوارها و جانمایی نام شهدای هر منطقه توسط گروههای اجرائی نقاشی دیواری روی دیوارهای منتخب پیاده سازی و پس از امضای هنرمند صاحب اثر به عنوان اثر هنری به خانواده شهدا و مردم شریف همان منطقه تقدیم می شود.
ویژه برنامه «سروقامتان تهران» توسط سازمان زیباسازی شهر تهران و با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری نام به عنوان دبیرخانه هنری و اجرائی این رویداد میدانی به زودی در مناطق ۲۲ گانه تهران انجام خواهد شد.


منبع:

1401/11/09
12:20:05
5.0 / 5
419
تگهای خبر: فرهنگ , مد , نمایشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
موزیک خوان