موزیک خوان Music Reader

ماجرای امضای طلایی ۳ هنرمند چه بود؟

ماجرای امضای طلایی ۳ هنرمند چه بود؟

به گزارش موزیک خوان، هنرمندان پیشکسوت متولد اسفند ماه، امروز ـ چهارشنبه ـ دهم اسفند ماه ۱۴۰۱ در مجموعه باغ هنر تولد خویش را جشن گرفتند.


به گزارش خبرنگار ایسنا، در این مراسم که آخرین جشن تولد در سال ۱۴۰۱ بود، سیدعباس عظیمی، مدیر موسسه هنرمندان پیشکسوت و تعدادی از هنرمندان متولد اسفندماه حضور داشتند و ضمن بریدن کیک و گرفتنِ عکس یادگاری، تولد خویش را جشن گرفتند.
محمدحسن داورزنی، علی فرامرزی، سیاوش طهمورث، احمد پوررفیع عربانی، رشید وطن دوست، علی فریدونی، مهپاره اکبری، زهرا سعیدی، کریم بهمنی، ذبیح الله احمدی، طاها بهبهانی، مهدی شمس نیکنام، عزت الله رمضانی فر، ناصر جواهرپور، آلبرت کوچویی، حسین رحیم خانی، مهربانو توفیق، محمود نادعلی، رضا بابک، محمدسعید شریفیان، علیرضا زرین دست و احمد عزیز هنرمندان حاضر در این مراسم بودند.


عباس عظیمی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در آستانه سال نو، ضمن عذرخواهی از هنرمندان به علت کم وکاست های این موسسه در سال ۱۴۰۱، در رابطه با ی برنامه های اقتصادی سال آینده توضیحاتی را عرضه کرد.
وی در ادامه به تلاشهای اعضای هیات مدیره برای بهبود امور اقتصادی این مجموعه اشاره نمود و اظهار داشت: سال جاری ما پای نامه ی درخواست از مجلس شورای اسلامی، سه امضای طلایی از داریوش ارجمند، حسن ریاحی و انسیه شاه حسینی داریم و خوش بین هستیم که از این طریق بتوانیم تسهیلات و امکانات بیشتری در اختیار هنرمندان پیشکسوت قرار دهیم.
عظیمی از رایزنی هایی برای ایجاد تسهیلات برای چک آپ و غربال گری قلب با بیمارستان قلب و چک آپ اولیه ی سرطان با مجموعه ای از بیمارستان ها اطلاع داد.


داریوش ارجمند هم بعنوان عضو هیات مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت، در ادامه این مراسم به عرضه ی درخواست هایی از دفتر معاونت رئیس جمهوری و مجلس شورای اسلامی به واسطه رجوع حضوری و نامه نگاری اشاره نمود و در رابطه با زنان هنرمند اظهار داشت: در این موسسه زنان بسیاری هستند که درجات بالای هنری دارند و سالهای سال به رشد و اعتلای کشور کمک کرده اند و شایسته ی بیشترین تقدیرها و معرفی ها هستند. آقایان به هر ترتیب حق شان را می گیرند اما این امکان برای خانم ها سخت تر است و باید تلاش نماییم تا حقوق تضییع شده ی آنها برطرف شود.
او در انتها و در رابطه با بی نظیر بودنِ موسسه ای برای هنرمندان پیشکسوت در دنیا اظهار داشت: ما در این مجموعه مینیاتوریست، سوزن دوز، پته دوز، نقاش، موزیسین، سینماگر و تکنسین های بسیاری داریم. این مجموعه میتوان در کشور بسیار راهگشا باشد. همینطور این موسسه در دنیا و در نوع خودش بی نظیر است و نزدیک به سه هزار نفر عضو دارد که هرکدام بیشتر از ۵۰ سال به رشد هنری، تاریخی و فرهنگی کشور کمک کرده اند.


منبع:

1401/12/12
10:21:26
5.0 / 5
365
تگهای خبر: جشن , سینما , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
موزیک خوان