موزیک خوان Music Reader

ترس فرزاد فرزین موجب تغییر تاریخ کنسرت شد به علاوه ویدیوی اختصاصی اجرا

ترس فرزاد فرزین موجب تغییر تاریخ کنسرت شد به علاوه ویدیوی اختصاصی اجرا

موزیک خوان: کنسرت فرزاد فرزین شنبه شب در آزادشهر به سبب ابتلایش به صورتی ویروس لغو و به یکشنبه منتقل شد، و البته باز هم خبرهایی در خصوص لغو آن به گوش می رسید اما مدیر برنامه های فرزین ضمن تایید اجرای او، ویدیویی از آنرا در اختیار ایسنا گذاشت.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا، فرزاد فرزین شامگاه شنبه ۱۷ تیر در صورتیکه مخاطبان وی در سالن شهر آزادشهر حضور داشتند، روی صحنه رفت و اعلام نمود که به سبب بیماری نمی تواند کنسرت خودرا برگزار کند و این اجرا را به شب دیگری موکول می کند.
این خواننده در همین راستا اظهار داشت: «به ویروسی مبتلا شده ام که هر چه تلاش کردم که خودرا به کنسرت برسانم نشد. تا الان هم زیر سرم بودم. می ترسم برنامه بدکیفیت باشد و از آنجا که شما حق دارید و صحیح نیست کیفیت پایین باشد، با دوستان صحبت کردیم که اگر امکانش باشد همین برنامه را فردا داشته باشیم.»
حال از آنجا که فرزین وعده برگزاری کنسرت در شب دیگر را داده بود، ترابی، مدیر برنامه او به ایسنا اظهار داشت که کنسرت فرزین به سبب بیماری او به شب شامگاه یکشنبه ۱۸ تیر منتقل و بر خلاف اخباری در خصوص لغو این کنسرت، هر دو سانس آن در آزادشهر برگزار شده است.
مدیر برنامه فرزاد فرزین، ویدیویی از کنسرت وی در آزادشهر را در اختیار ایسنا قرار داد که در ادامه می توانید آنرا ببینید:
1402/04/19
18:19:59
5.0 / 5
282
تگهای خبر: كنسرت , كیفیت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان