موزیک خوان Music Reader

تاثیر فوبیا بر هنر عکاسی بررسی می شود

تاثیر فوبیا بر هنر عکاسی بررسی می شود

موزیک خوان: تأثیر انواع فوبیا در هنر عکاسی و راهکارهای مقابله با آنها مقرر است طی برگزاری یک کارگاه در خانه موزه دکتر علی شریعتی بررسی شود.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا، کانون عکاسی شفق روز سه شنبه ۱۷ مرداد ساعت ۱۶ در خانه موزه دکتر علی شریعتی کارگاهی را با حضور حمید سمیعی برگزار می نماید.
کارگاه این هفته کانون روز سه شنبه ۱۷ مرداد ماه ساعت ۱۶ در موزه دکتر شریعتی با حضور حمید سمیعی انجام خواهد شد. موضوعی که سمیعی در این کارگاه بررسی خواهد کرد، تأثیر انواع فوبیا در هنر عکاسی و راهکارهای مقابله با آنها است. ترس هایی همچون ترس از عدم توانایی در انتقال پیام، ترس از قضاوت کردن، ترس از رویدادی غیر مترقبه همچون ترس از دست دادن صحنه غیر زنده، ترس از تنظیمات اشتباه دوربین و ترس از عدم امنیت شغلی و... از سری ترس هایی است که ممکنست هر عکاسی در این رشته با آنها روبه رو شود.
بنا بر اعلام فرهنگسرای سرو از این جهت در این کارگاه با بررسی فوبیاهای ممکن و نا ممکن اهتمام بر آموزش راهکارهای مقابله با آنها را دارد.
علاقه مندان و دانشجویان رشته عکاسی می توانند برای بازدید رایگان از موزه دکتر علی شریعتی و همین طور حضور در کارگاه به آدرس خیابان جمال زاده شمالی، نرسیده به خیابان دکتر فاطمی غربی، کوچه تادر، شماره ۹ مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۵۶۵۵۶۵ تماس گیرند.


منبع:

1402/05/17
08:44:27
5.0 / 5
227
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دوربین , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
موزیک خوان