موزیک خوان Music Reader

سكوت سرشار از نگرانی هاست

سكوت سرشار از نگرانی هاست

به گزارش موزیك خوان با بستری شدن مجدد محمدرضا شجریان، موجی از نگرانی در میان هواداران این خواننده محبوب بوجود آمد كه پیش از این از راه صفحه شخصی همایون شجریان پیگیر احوال او بودند. اما فرزند شجریان این دفعه هیچ پیامی در صفحه خود منتشر نكرد؛ همیشه سكوت سرشار از ناگفته ها نیست شاید گاهی سرشار از نگرانی ها باشد.


از چند روز قبل محمدرضا شجریان به علت عوارض ناشی از بیماری بار دیگر در بیمارستان جم بستری شده است و بیانیه های بیمارستان جم حکایت از آن دارد که حال عمومی این خواننده کشورمان چندان مساعد نیست.
بیش از این هم شجریان بارها در بیمارستان جم بستری شده بود و هواداران خسرو آواز ایران با نگرانی از راه فضای مجازی و گاهی با حضور در مقابل بیمارستان جم در تلاش بودند که از حال خواننده محبوب خود اطلاعاتی موثق بدست آورند. طبیعی است که اخبار فضای مجازی همیشه موثق و درست نبوده و نیست و همین مساله بر نگرانی ها و گمانه زنی ها در باره حال محمدرضا شجریان به شدت افزوده است.
سال گذشته بعد از بستری شدن این هنرمند در بیمارستان و اجتماع هواداران وی در مقابل بیمارستان و به راه افتادن موج سهمگینی از اخبار ضد و نقیض و نادرست در فضای مجازی، همایون شجریان فرزند ارشد خسرو آواز ایران در پیام هایی در صفحات شخصی و انتشار بیانیه ها در رسانه ها از هواداران پدرش خواسته بود تا به جای توجه به اخبار ضد نقیض درج شده در فضای مجازی اخبار رسمی مربوط به حال پدرش را فقط از راه صفحه رسمی اینستاگرام خودش دنبال کنند.


اما امروز چند روز است که تنها مرجع اطلاع رسانی احوال محمدرضا شجریان بیانیه هایی کوتاه از جانب روابط عمومی بیمارستان جم است. به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا این بیانیه ها از نه تنها از نگرانی های خیل هواداران محمدرضا شجریان نکاسته که بازار شایعه و اخبار نادرستی را گرم کرده که هواداران را بیشتر از پیش نگران کرده است.
بدون اینکه قصد بر هم زدن خلوت و آرامش خانواده شجریان ها و یا اصرار به ورود به حریم شخصی این خانواده هنرمند در بین باشد، ا ین سوال در اذهان بوجود آمده است که چرا همایون شجریان که بیشتر از این بارها تاکید کرده بود هواداران محمدرضا شجریان احوال او را فقط از راه صفحه رسمی اینستاگرامی دنبال کنند این دفعه پس از گذشت چند روز از بستری شدن پدرش حتی یک خبر کوتاه در صفحه شخصی خود منتشر نکرده است. حتی وی در صفحات شخصی خود اعلام نکرده که فعلا قادر به درج اخبار در صفحه خود نیست و یا از هوادارن می خواست تا به بیانیه های روابط عمومی بیمارستان جم به عنوان تنها منبع رسمی و موثق اخبار مربوط به حال محمدرضا شجریان توجه نمایند.
آری سکوت همیشه نه به معنای رضایت است نه سرشار از ناگفته ها؛ گاه می تواند موجی از نگرانی ها را تولید نماید.


1399/05/27
22:06:46
5.0 / 5
1169
تگهای خبر: فرهنگ , مد , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳