موزیک خوان Music Reader

برگزاری مستر كلاس های رهبری اركستر توسط نصیر حیدریان

برگزاری مستر كلاس های رهبری اركستر توسط نصیر حیدریان

سومین دوره مستر کلاس های رهبری ارکستر با مشارکت «نصیر حیدریان»، استاد دانشگاه گراتس وین در مرکز آموزش بنیاد رودکی برگزار می گردد.


به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، این بنیاد در جهت اهداف و مأموریت های خود و در جهت کشف و پرورش استعدادهای درخشان هنری و تربیت نسل آینده ارکسترهای ایران مبادرت به برگزاری سومین دوره مستر کلاس های رهبری ارکستر با مشارکت «نصیر حیدریان»، استاد دانشگاه گراتس وین در مرکز آموزش این مجموعه کرده است.

این دوره از مسترکلاس ها در ادامه دو مسترکلاس پیشین مرکز آموزش هنری و در دو سطح مبتدی و پیشرفته از ۱۳ بهمن شروع و تا نیمه اسفند ماه در یکی از سالن های بنیاد رودکی ادامه خواهد یافت.

مستر کلاس رهبری ارکستر پیشرفته با همراهی ارکستر زهی ۱۵ نفره و به صورت گروهی برگزار می گردد و در انتهای دوره ها هم یک کنسرت با مشارکت ارکستر زهی و برگزیدگان مسترکلاس ها در تالار رودکی برگزار می شود.

مسترکلاس دوم تحت عنوان تکنیک و اصول رهبری ارکستر، برای متقاضیانی که تابحال در این مسترکلاس ها شرکت نکرده اند، برنامه ریزی شده است.

به اعضای شرکت کننده در این دوره از مستر کلاس ها، گواهی شرکت در دوره اعطا می شود و امکان ادامه کلاس ها به صورت مستمر و مجازی بعد از اتمام این دوره وجود خواهد داشت.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به وبسایت بنیاد رودکی به نشانه Bonyadroudaki.ir و یا به صفحه اینستاگرام بنیاد رودکی و یا مرکز آموزش هنری رجوع و یا با مرکز آموزش با شماره های ۶۶۷۴۳۳۵۸، ۶۶۷۴۳۳۵۹ و ۶۶۷۴۳۳۶۱ رجوع کنند.

منبع:

1399/11/07
13:37:02
0.0 / 5
509
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , شركت , كنسرت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان