موزیک خوان Music Reader

برگزیدگان نمایشگاه مجازی عكس تئاتر عرضه شدند

برگزیدگان نمایشگاه مجازی عكس تئاتر عرضه شدند

موزیك خوان: برگزیدگان «نمایشگاه مجازی عكس تئاتر»، در مراسمی در خانه تئاتر، معرفی گشتند.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، فرج الهی ـ نایب رییس و دبیر هیات مدیره عکاسان خانه تئاتر ـ بعد از ارزیابی نهایی آثار توسط هیات مدیره انجمن عکاسان از میان تمامی آثار ارسالی، آثار کیارش مسیبی، شراره سامعی و تبسم ارگی را بعنوان آثار برتر برگزیده شده معرفی نمود.
قبل از اهدای جوایز، بیانیه هیات داوران نمایشگاه برای حاضران قرائت شد.
در متن این بیانیه آمده است: «اکنون که دنیا گرفتار اتفاقی ناگوار و ویروسی همه گیر شده، گردنگیر به بقا را دوری از یکدیگر تعریف کرده اند. ما نیز به ناچار با این حادثه تلخ مواجهیم اما می دانیم، هنر است که جریان سازنده خودرا همچون گذشته در حال حرکت، پدید آورنده، شکوفا و مبدع ادامه می دهد.»
در ادامه این متن آمده است: «هنرمند از ورای تصورات خلق می کند، آن هم از جنس عشق و زندگی. هنرمندان عکاس با ثبت لحظات، جریانی از اتفاقات دوران خودرا رقم می زنند و برای آیندگان به یادگار می گذارند. ایشان راویان مصور تاریخ اند و عکاسان تئاتر وقایع نگاران جریان زندگی بر روی صحنه تئاتر.»
هیات داوران با این جملات بیانیه خودرا به انتها رساندند که «نخستین دوره پویش گالری مجازی با ایده ای خاص جهت پیشبرد یک حرکت صنفی و پشتیبانی از اعضای خود، در هیأت مدیره هشتم انجمن عکاسان خانه تئاتر مطرح و به ثمر رسید و این امر میسر نمی شد مگر با همدلی و همراهی تمامی ما در این دوران سخت. حالا که از کنار هم جمع شدن منع شده ایم با هم، هم پیمان می شویم جهت زندگی بهتر و نگاهی روشن تر.»
نمایشگاه «گالری مجازی» در امتداد پشتیبانی از اعضا انجمن عکاسان خانه تئاتر در مقابل شرایط پیش آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی و در صفحه اینستاگرام انجمن عکاسان خانه تئاتر، از تاریخ ۲۷ فروردین ماه اجرا شد. شرکت در این نمایشگاه برای تمامی اعضای انجمن عکاسان آزاد بود و عکاسان می توانستند تا حداکثر ۱۰ قطعه عکس را جهت شرکت در این نمایشگاه ارسال نمایند.
منبع:

1399/04/05
20:49:06
5.0 / 5
1689
تگهای خبر: آثار , انجمن , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵