موزیک خوان Music Reader

نمایشگاهی از آثار هنری یك روزنامه نگار

نمایشگاهی از آثار هنری یك روزنامه نگار

موزیک خوان: «به خانه بازگردید» عنوان نمایشگاه در حال آفرینش پونه ندایی شاعر و روزنامه نگار است که امروز (7 اسفند) در گالری هو شروع می شود و تا 28 اسفند از ساعت 5 تا 7 عصر ادامه خواهد داشت.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا، این نمایشگاه شامل همه کارهای عمده پونه ندایی در ۳۰ سال قبل است که شامل مجسمه، شعر، عکس، نقاشی، کتاب، مجله، خیاطی و خودشناسی است.
بنا بر اعلام، عواید حاصل از فروش آثار این نمایشگاه صرف غذارسانی به گربه ها و تولید کتاب های معنوی می شود.
در بیانیه نمایشگاه به قلم هنرمند توضیح داده شده است: هستن چیست؟ زیستن در نقصان، جزع برای رسیدن به نقطه ای که نمی دانیم کجاست و یا بودن در مقام مشاهده؟ وقتی تیچ نات هان اظهار داشت: به خانه بازگردید، منظورش رجوع به خود و ساکن شدن در حالا بود.
این نمایشگاه با نقصان شروع می شود و به امید رسیدن به کمالی نسبی در جریان خواهد بود. بعد زمان آنرا در نقصان به انتها می رساند و ناتمامی من ادامه می یابد.
جهان بینی ما در نقش های فردی و اجتماعی تعریف شده یا خودیافته مان شکل می گیرد و هنگام بازبینی انبوهی از خاطره و مهارت را با خود داریم که نمی دانیم شکل ما را به درستی رسم کرده است یا خیر.
شکل ما شاید در بی شکلی جاری در هستی تعریف بشود. صورت هایی هستیم بی شمار با سیرتی مجرد و دور از دسترس که تنها برای خودمان امکان دسترسی دارد.
وقتی به جهان کوچک و پرفرار و نشیبم نگاه می کنم، جهانی دیگر شروع به رویش می کند و می دانم باز باید بیافرینم اما نمی دانم با همین ابزار یا امکان های دیگری به مصاف زیستن و بقا می روم.»
گالری هو در کریمخان، نجات اللهی جنوبی، کوچه خسرو، نبش پرویزی، شماره ۲ واقع است.
مقرر است گزارش فعالیت نمایشگاه و مواجهه و مباحثه با بازدیدکنندگان همه روزه در اینستاگرام گالری و پونه ندایی به آدرس @hooartgallery و @poonehnedai منتشر شود.
منبع:

1399/12/08
16:09:20
0.0 / 5
548
تگهای خبر: آثار , كتاب , مد , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴