موزیک خوان Music Reader
با هنرمندی آرمان مهدیه؛

به موازات بی نهایت منتشر گردید

به موازات بی نهایت منتشر گردید

موزیک خوان: آلبوم به موازات بی نهایت با تک نوازی سنتور آرمان مهدیه در ژانر موسیقی ردیف دستگاهی ایران پیش روی مخاطبان قرار گرفت.به گزارش موزیک خوان به نقل از مهر، «به موازات بی نهایت» عنوان یکی از تازه ترین آلبوم های انتشار یافته در بازار موسیقی است که با هنرمندی آرمان مهدیه در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
آرمان مهدیه در توضیح این اثر موسیقایی نوشته است:
«به موازات بی نهایت حکایت سیری است به موازات بی نهایت. این اثر از کندوکاوهای درونی ام که از مجرای موسیقی به ترنم درآمده اند، حاصل شده است.
از آنجایی که موسیقی را راهی برای بیان افکار و عواطف خویش یافته ام. در این اثر نه خودرا حافظ حریم گذشتگان دانستم و نه ملزم به نوآوری؛ بلکه اهتمام بر آن داشتم تا با نگاهی تازه بر هویت دیرین به بیانی هم گاه با زمان حال و هم زبان با ناگفته های درونی ام دست یابم. بدین جهت و در همین راستا، در پی دست یابی به شکلی خاص از بیان در تک نوازی، سراسر این اثر، بدون وقفه و به عبارتی یکسره اجراشده است و همین طور مدلاسیون های انجام شده، جملگی مطابق کوکی ثابت برای سنتور هستند که این مهم را می توان تلاشی در جهت قوت بخشیدن به حکایت محور بودن اثر پیش رو برشمرد»

«سلوک»، «کلنجار»، «رویش»، «گذر»، «کارما»، «رهسوار» اسامی آثار انتشار یافته در این آلبوم هستند. این در حالیست که سیاوش کامکار و کمال حسینی ضبط و مسترینگ، داود شیرازی سازنده ساز، علی صادقی سازنده مضراب، وفا قیصری نیا مدیر هنری و طراحی گرافیک، رویا حاج علی خانی عکاس، مریم بهدادفر و دانیال موذنی مترجم عوامل اجرائی این آلبوم را می سازند.
آلبوم «به موازات بی نهایت» برمبنای مجوزشماره ۹۷۴۱۹ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماره ثبت ۲۰۸۴۳ کتابخانه ملی ایران انتشار یافته است.


منبع:

1400/02/08
11:55:15
5.0 / 5
577
تگهای خبر: آثار , طراحی , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵