موزیک خوان Music Reader

معرفی برگزیدگان فلسطین تنها نیست

معرفی برگزیدگان فلسطین تنها نیست

موزیک خوان: برگزیدگان نهایی مسابقه بین المللی پوستر، کارتون و کاریکاتور فلسطین تنها نیست در مراسمی با حضور رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی معرفی گشتند.به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، آیین پایانی مسابقه بین المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر «فلسطین تنها نیست» با حضور محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری عصر ۱۶ اردیبهشت ماه در قالب پخش تلویزیونی از شبکه افق سیما با معرفی نفرات برتر انجام شد.
در مسابقه بین المللی پوستر، کارتون و کاریکاتور «فلسطین تنها نیست» که فراخوان شرکت در آن مهرماه ۹۹ انتشار یافته بود، ۲۵۰۰ هنرمند از ۶۶ کشور جهان شرکت کرده بودند که پس از انجام مراحل داوری توسط داوران ایرانی و خارجی، ۹ برگزیده نهایی معرفی شده و مورد قدردانی قرار گرفتند.
محمد خزایی، عباس ناصری، سعید صادقی، سیدمسعود شجاعی طباطبایی و مسعود ضیایی زردخشویی داوران ایرانی و لوئیس کارلوس فرناندز از برزیل، روسم از مالزی، ایزابلا کوالسکا از لهستان، کریستینا برنازانی از ایتالیا هنرمندان خارجی بودند که داوری این مسابقه را برعهده داشتند.
اسامی برگزیدگان و جوایز آنها به شرح زیر است:
رتبه اول
در این مسابقه به برگزیدگان رتبه اول در هر یک از بخش ها، تندیس مسابقه، لوح تقدیر رتبه اول و جایزه نقدی ۲۰۰۰ یورویی تعلق گرفت.
بخش کارتون: هیکابی دمیرچی از ترکیه
بخش کاریکاتور: پیام وفاتبار از ایران
بخش پوستر: پویا سرابی از ایران
رتبه دوم
به برگزیدگان رتبه دوم این مسابقه در هر یک از بخش ها، تندیس مسابقه، لوح تقدیر رتبه دوم و جایزه نقدی ۱۵۰۰ یورویی تعلق گرفت.
کارتون: محمود نظری از ایران
کاریکاتور: علیرضا باقری از ایران
پوستر: ایمان ماندگاری از ایران
رتبه سوم
به برگزیدگان رتبه سوم این مسابقه در هر یک از بخش ها، تندیس مسابقه، لوح تقدیر رتبه سوم و جایزه نقدی ۱۰۰۰ یورویی تعلق گرفت.
کارتون: رائول فرناندو زولتا از کلمبیا
کاریکاتور: آنتونیو آن تونس از پرتغال
پوستر: زوکایی از چین
جایزه ویژه این مسابقه شامل تندیس مسابقه و لوح تقدیر نیز به حنین الحمصی از فلسطین اهدا شد.


منبع:

1400/02/17
12:37:54
5.0 / 5
566
تگهای خبر: شركت , مد , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
موزیک خوان