موزیک خوان Music Reader

كتاب سال عكاسان سینمای ایران رونمایی گردید

كتاب سال عكاسان سینمای ایران رونمایی گردید

به گزارش موزیک خوان کتاب سال عکاسان سینمای ایران با عنوان گاهی نگاهی رونمایی گردید.به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی انجمن عکاسان سینما، شنبه ۲۹ خرداد ماه مراسم رونمایی از کتاب سال عکاسان سینمای ایران با حضور منوچهر شاهسواری مدیر عامل خانه سینما، حافظ احمدی، علی نیک رفتار، حسن شجاعی، مهدی حیدری و زهرا مصفا در خانه سینما برگزار گردید. سال قبل به علت محدودیت های ناشی از شیوع کرونا، ششمین جشن عکاسان سینما برگزار نشد و اعلام عکاس برگزیده و اهدای تندیس مسابقه عکس از راه سایت های خبری، نشریات و شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی شد و مجموع آثار ارسالی به مسابقه برای دومین سال متوالی در چارچوب کتاب «گاهی نگاهی» جمع آوری شد.
در این مراسم منوچهر شاهسواری با بیان خرسندی در خصوص این که طی ۲ سال متوالی، ۲ مجموعه کامل از تصاویر عکاسان سینما جمع آوری شده است، اظهار داشت: انجمن عکاسان سینما همواره حرکت های مثبت رو به جلویی داشته است، اما باید به این نکته هم توجه داشت که عکاسی سینما با چالش هایی رو به رو است و نسبت به تغیرات تحمیلی باید فکرهای جدید داشت.
علی نیک رفتار هم ضمن اشاره به حمایت های خانه سینما از انجمن عکاسان سینما و البته انتشار دومین مجموعه کتاب عکاسی اظهار داشت: با عنایت به همه مسائل و مشکلاتی که وجود دارد، خانه سینما هیچگاه کمک و حمایتش را از انجمن دریغ نکرده است.
علاقه مندان می توانند برای تهیه دومین کتاب عکاسی سینما که شامل مجموعه از تصاویر شرکت داده شده در ششمین مسابقه عکس سینما است، با خانه سینما- انجمن عکاسان سینما در ارتباط باشند.

1400/03/31
10:01:17
5.0 / 5
538
تگهای خبر: آثار , انجمن , جشن , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵