موزیک خوان Music Reader
در تازه ترین مجمع عمومی؛

عملكرد مالی انجمن موسیقی ایران مورد تایید قرار گرفت

عملكرد مالی انجمن موسیقی ایران مورد تایید قرار گرفت

موزیک خوان: مجمع عمومی انجمن موسیقی ایران با حضور معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز دوشنبه سی و یکم خرداد ماه سال جاری اجرا شد.به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، مجمع عمومی انجمن موسیقی ایران با حضور سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد اله یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی، اعضای هیأت امنا، مدیرعامل، بازرس قانونی، اعضای کمیته حسابرسی و امور مجامع معاونت امور هنری و حسابرس مستقل دوشنبه ۳۱ خردادماه اجرا شد.
در ابتدای این جلسه علی نیکنام انزابی مدیر عامل انجمن گزارشی از عملکرد انجمن برمبنای استانداردهای حسابرسی و کارهای انجمن در سال ۱۳۹۹ همچون تولید آلبوم های موسیقی، کارهای پژوهشی، کمک به شعب استانی انجمن ها، پشتیبانی از ارکسترها، جشنواره های فجر، نواحی و جوان ارائه نمود.
حسابرس مستقل انجمن موسیقی ایران نیز ضمن قرائت گزارش منتهی به اسفند سال ۱۳۹۹، عملکرد انجمن موسیقی ایران را مقبول خواند. بازرس انجمن نیز ضمن تایید عملکرد انجمن، مقبول شدن عملکرد را کاری مهم و شایسته قدردانی خواند و از کمیته حسابرسی و امور مجامع معاونت امور هنری و مدیران انجمن قدردانی کرد.
اعضای هیات امنا نیز از معاونت هنری برای ایجاد اتساق و انضباط مالی در موسسات و انجمن ها تشکر و نظرات خودرا برای پیشرفت و توسعه انجمن مطرح نمودند.
بنا به اعلام روابط عمومی معاونت هنری وزارت ارشاد، مجمع عمومی موسسات و انجمن های در رابطه با معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بمنظور انسجام و انضباط اداری و مالی بیشتر از سال ۱۳۹۷ بصورت مداوم و منظم و با رعایت کلیه قواعد و استانداردهای قانونی برگزار می گردد و تکالیف قانونی هر موسسه نیز توسط کمیته حسابرسی تا حصول نتیجه پی گیری خواهد شد.


منبع:

1400/03/31
22:28:02
5.0 / 5
508
تگهای خبر: انجمن , جشن , جشنواره , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳