موزیک خوان Music Reader
باصدور یك اطلاعیه جدید؛

برگزاری نوبت دوم مجامع عمومی وانتخابات خانه موسیقی به تعویق افتاد

برگزاری نوبت دوم مجامع عمومی وانتخابات خانه موسیقی به تعویق افتاد

موزیک خوان: روابط عمومی خانه موسیقی روز پنجشنبه هفدهم تیرماه با انتشار یک اطلاعیه جدید از به تعویق افتادن باردیگر برگزاری نوبت دوم مجامع عمومی و انتخابات این مجموعه صنفی آگاهی داد.به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی خانه موسیقی، خانه موسیقی در اطلاعیه ای اعلام نمود: در پی محدودیت های به وجود آمده به سبب شیوع موج جدید کرونا در تهران و دیگر شهرها نوبت دوم مجامع عمومی و انتخابات کانون های ده گانه که قرار بود در هفته آتی (نیمه دوم تیرماه) اجرا شود به تعویق افتاد و بلافاصله بعد از عادی شدن شرایط، تاریخ جدید انتخابات خانه موسیقی اعلام می شود.
در ادامه این اطلاعیه آمده است:
مقدمات لازم برای برگزاری مجامع عمومی کانون های ده گانه خانه موسیقی طبق جدول اعلام شده از ۵ تیرماه فراهم شده بود اما هیچکدام از کانون ها در نوبت اول به حد نصاب لازم نرسید و در نوبت دوم انتخابات کانون ها برگزار می گردند.
طبق ماده ۳ بخشنامه انتخاباتِ مجمع عمومی خانه موسیقی و کانون های تخصصی، «مجمع عمومی در نوبت اول با شرکت نصف بعلاوه یک اعضا و در نوبت دوم با حضور هر تعداد از اعضا رسمیت پیدا می کند. چنانچه مجمع عمومی در نوبت اول به حدنصاب نرسد، هیأت مدیره در همان جلسه موعد برگزاری نوبت دوم را از ۱۵ الی ۳۰ روز بعد تعیین می نمایند.»
اعضای خانه موسیقی می توانند با مطالعه دقیق بخشنامه انتخابات و همین طور جدول تاریخ برگزاری انتخابات کانون های ده گانه و نیز جدول مربوط به مهلت اعلام کاندیداتوری در خانه موسیقی در انتخابات این دوره شرکت کنند.
لازم به توضیح است، بمحض عادی شدن شرایط و ستاندن مجوز برای برگزاری مجامع، تاریخ برگزاری انتخابات خانه موسیقی اعلام می گردد و این انتخابات در فضای باز (تالار وحدت و خانه موسیقی) و با رعایت پروتکلهای بهداشتی انجام خواهد شد.


منبع:

1400/04/19
18:45:28
5.0 / 5
608
تگهای خبر: جشن , شركت , مد , مطالعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
موزیک خوان