موزیک خوان Music Reader

پخش 3 برنامه فرهنگی هنری جدید از تلویزیون

پخش 3 برنامه فرهنگی هنری جدید از تلویزیون

گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما، سه مجله شامگاهی هنری «سُرنا»، «هزاره شعر» و «بی چارچوب» را از امشب روی آنتن می برد.


به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، سه مجله شامگاهی «هزاره شعر»، «بی چارچوب» و «سُرنا» از شنبه تا دوشنبه هر شب ساعت ۲۳ به حوزه های ادبی، فرهنگی، هنری و موسیقیایی کشور و مسائل و خبرهای روز پیرامون آنها خواهند پرداخت.
«هزاره شعر» عنوان مجله ادبی با اجرای علیرضا بهرامی است که دوشنبه شب ها به هزارتوی شعر و ادبیات شیرین فارسی و تازه های شعر و ادبیات و نشر این حوزه و همینطور نقد ادبی نشریات خواهد پرداخت.
این برنامه به تهیه کنندگی احسان وحیدزاده در گروه ادب و هنر ساخته شده است و آیتم های گوناگونی از قبیل: اخبار، معرفی تازه های نشر، معرفی کتاب، گزارش و... را شامل می شود و تلاش در افزایش آگاهی و دانش مخاطبان در حوزه ادبیات دارد.
«سرنا» عنوان مجله موسیقایی با اجرا و سردبیری رضا مهدوی است که یکشنبه شب ها به صورت تخصصی به موسیقی اصیل ایرانی و ویژه موسیقی مقامی و سنتی با حضور موسیقیدانان، هنرمندان، مسؤلان و کارشناسان این حوزه می پردازد.
این برنامه به تهیه کنندگی محمد علیبازی در گروه ادب و هنر ساخته شده است و آیتم های گوناگونی از قبیل: اخبار موسیقی، معرفی آلبوم، معرفی تک آهنگ ها، گزارش و... را شامل می شود و تلاش در افزایش آگاهی و سواد شنیداری مخاطبان دارد که اساتیدی همچون نادر مشایخی و مرتضی شیرکوهی در این امر برنامه را یاری می رسانند.
علیرضا سعیدی خبرنگار موسیقی و آرش نصیری خبرنگار و منتقد و میرعلی میرعلی نقی نویسنده سرنا هستند.
«بی چارچوب» عنوان مجله فرهنگی هنری با اجرای جواد مولانیا است که شنبه شب ها به مرور اخبار فرهنگی و هنری هفته گذشته همراه با مطالبه گری با حضور مسؤلان حوزه های مربوطه می پردازد.
این برنامه با تهیه کنندگی و کارگردانی مشترک احسان حسینی و حامد مهربان در گروه ادب و هنر ساخته شده است و آیتم های گوناگونی از قبیل: معرفی فیلم، معرفی کتاب، پرتره هنرمندان، گزارش و... را شامل می شود که با جذابیت های گرافیکی و محتوایی و اجرا همراه خواهد بود.
منبع:

1400/06/07
23:38:49
5.0 / 5
583
تگهای خبر: بازی , سنتی , فرهنگ , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
موزیک خوان