موزیک خوان Music Reader

آثار منتخب فراخوان آهنگسازان جوان آلبوم شد

آثار منتخب فراخوان آهنگسازان جوان آلبوم شد

آثار منتخب فراخوان «آهنگسازان جوان» نشر موسیقی پتریکور منتشر گردید.


به گزارش موزیک خوان به نقل از مدیریت رسانه ای نشر موسیقی پتریکور، این آلبوم شامل شش اثر برای سولوی فلوت به آهنگسازی برگزیدگان فراخوان «آهنگسازان جوان» نشر موسیقی پتریکور است که توسط کلاریز کشاورز ـ نوزانده و مشاور هنری پروژه ـ اجرا و ضبط شده اند.
در این آلبوم آثاری از کامیار بهبهانی، پیمان صالحیان، آتا قویدل، فرزان سلسبیلی، ارشان نجفی و علی صادقی به گوش می رسد. امین شریفی، آهنگساز و مدیر نشر موسیقی پتریکور، مدیریت هنری این پروژه را به عهده دارد.
در تابستان سال ۱۳۹۹، نشر موسیقی پتریکور از آهنگسازانِ زیر سی و پنج سالِ مقیم ایران دعوت کرد تا آثار خودرا برای تکنوازی سازهای خانواده ی فلوت به دفتر نشر ارسال نمایند. علاقه مندان در دو گروه سنی (تا ۲۵ سال، و تا ۳۵ سال) در این فراخوان شرکت کردند. از مجموع ۸۶ اثر دریافت شده برای فراخوان آهنگسازان جوان، ۱۲ اثر به مرحله ی دوم راه یافتند. برای ۱۲ آهنگساز راه یافته به مرحله ی دوم فرصتی ۲ ماهه برقرار شد تا با شرکت در جلسات خصوصی و گروهی، آثار خودرا اصلاح و نسخه ی نهایی را برای داوری مرحله ی دوم بفرستند. در ادامه، ۶ اثر برای اجرا، ضبط و انتشار توسط کلاریز کشاورز و نشر موسیقی پتریکور انتخاب شدند. در مرحله ی نهایی و پس از اجرای ۶ اثر منتخب مرحله ی دوم، دو اثر برگزیده ی نهایی جایزه ی نقدی سه میلیون تومانی فراخوان آهنگسازی نشر موسیقی پتریکور را دریافت نمودند.
نشر موسیقی پتریکور (Petrichor Records) در سال ۱۳۹۵ و به مدیریت هنری امین شریفی و کلاریز کشاورز فعالیت خودرا در آمریکا شروع کرد و از آن زمان تاکنون، با هدف انتشار آثار آهنگسازان معاصر، برگزاری رویدادهای موسیقی و کمک به پرورش نسل نوی آهنگسازان ایران مشغول به فعالیت است. کارهای نشر موسیقی پتریکور تا به امروز شامل انتشار آلبوم های موسیقی از آثار آهنگسازان معاصر ایران و جهان، برگزاری کنسرت و برنامه های آموزشی و فراخوان های آهنگسازی بوده است.
علاقه مندان می توانند بوسیله پایگاه اطلاع رسانی این نشر به آدرس www.petrichor-records.com، صفحه رسمی این نشر در اینستاگرام به آدرس @petrichor.records و صفحه رسمی این نشر در فیسبوک به آدرس PetrichorNewMusic در جریان تازه ترین رویدادهای مربوط به نشر موسیقی پتریکور در داخل و خارج از ایران قرار بگیرند.1400/09/03
13:58:17
5.0 / 5
605
تگهای خبر: آثار , آموزش , شركت , كنسرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
موزیک خوان