موزیک خوان Music Reader

جامعه ی گرافیك اصفهان عزادار شد

جامعه ی گرافیك اصفهان عزادار شد

اصفهان مجید عقیلی، هنرمند گرافیست، مدرس دانشگاه و عضو انجمن طراحان گرافیك ایران بامداد امروز در سن ۵۷ سالگی درگذشت.


عباس عقیلی، برادر مرحوم مجید عقیلی با بیان این خبر به ایسنا اظهار داشت: کمتر کسی را می شناختم که به اندازه‌ی مجید، دور و بر خود «دوست» داشته باشد و همه‌ی دانش خویش را بدون امساک در طبق اخلاص بگذارد و به دیگران اهدا کند.
وی افزود: مجید عقیلی، هنرجویان بسیاری را بخصوص در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد تربیت کرد و عضو فعال انجمن طراحان گرافیک ایران بود.
عقیلی، که سال قبل هم یکی از برادران گرافیست خود به نام محمدحسن عقیلی را ازدست داده، اضافه کرد: هنوز داغ از دست دادن آن برادر بر دل ما سنگینی می کرد که امروز آگاه شدیم مجید، ساعت ۹ بامداد لباس پوشیده تا مثل هر روز سر کار برود اما متأسفانه سکته به او امان نداده است.
وی خاطرنشان کرد که خانواده‌ی مرحوم عقیلی به علت رعایت شرایط ناشی از شیوع کرونا راضی به اجرای برنامه‌ی تشییع پیکر این هنرمند از خانه هنرمندان نشده اند و احتمالاً ششم یا هفتم مردادماه او را در قطعه‌ی هنرمندان باغ رضوان به خاک خواهند سپرد.
علیرضا شهریاری، مدرس دانشگاه و همکار مجید عقیلی هم درباره‌ی این هنرمند به ایسنا اظهار داشت: مجید عقیلی متولد ۱۳۴۲ در اصفهان بود و در رشته‌ی گرافیک نشان درجه یک هنری داشت.
وی ادامه داد: از مرحوم عقیلی که کارشناس هنری متروی اصفهان و مدیر گروه گرافیک دانشگاه سپهر بود، تألیفات زیادی هم به جامانده که قابل اعتناست.
شهریاری، گشاده دستی و روحیه‌ی شاد را هم ازجمله خصوصیت های اخلاقی این هنرمند برشمرد و درگذشت او را به خانواده‌ی این مرحوم و همینطور جامعه‌ی گرافیک تسلیت گفت.
منبع:

1399/05/06
13:39:50
5.0 / 5
1742
تگهای خبر: انجمن , دانشگاه , گرافیك , لباس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴