موزیک خوان Music Reader

تشكر نوجوان نجات یافته از محسن چاووشی

تشكر نوجوان نجات یافته از محسن چاووشی

به گزارش موزیك خوان نوجوانی كه مستند داستانی «خط باریك قرمز» سبب شد از اعدام نجات پیدا كند از محسن چاوشی برای نجات ۴۴ زندانی محكوم به اعدام تشكر كرد.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا، میلاد که مستند داستانی «خط باریک قرمز» به کارگردانی فرزاد خوشدست و تهیه کنندگی نگار اسکندرفر و خوشدست سبب شد مورد بخشش قرار گیرد و اعدام نشود درباره گلریزان آزادی و تأمین دیه یک محکوم به اعدام توسط محسن چاوشی در شب تولدش عنوان کرد: در ابتدا تولد محسن چاوشی را به او تبریک می گویم و همینطور بسیار از ایشان ممنونم که یک زندانی محکوم به اعدام را آزاد کرد. امیدوارم خداوند برای ایشان بسازد.
وی افزود: محسن چاوشی با کمک به تأمین دیه و نجات یک دختر جوان از اعدام دل خانواده او را هم شاد کرد چونکه فرزندشان را به آغوششان بازگردانده است.
به گفته وی، چاوشی با این کارش فرصتی از خدا برای آن دختر گرفته است که باردیگر زندگی کند.
میلاد تصریح کرد: افرادی هستند که در دوران جوانی یا نوجوانی ناخواسته مرتکب اشتباهی می شوند و به زندان می افتند ولی نزد خدا توبه می کنند و از او می خواهند فرصتی به آنها بدهد. به نظر من افرادی مانند محسن چاوشی، فرزاد خوشدست و.... سر راه ما قرار می گیرند تا باردیگر فرصت زندگی کردن و از نو ساختن داشته باشیم.
وی خطاب به دختر جوانی که از اعدام نجات پیدا کرده است، اظهار داشت: من به ایشان می گویم راه زندگی خویش را درست پیدا کند و به حرف پدر و مادرش گوش بدهد و اگر مسیر اشتباهی جلوی پایش قرار گرفت از بزرگترهای خود مشورت بگیرد.
میلاد درباره حس خود نسبت به آن روزی که از اعدام نجات پیدا کرد، اظهار داشت: خود من به کمک فیلم «خط باریک قرمز» از اعدام رهایی پیدا کردم. در آن روز بسیار تعجب کردم و اصلا باورم نمی شد این اتفاق برایم رخ بدهد اما به لطف خدا، فرزاد خوشدست و توماج دانش بهزادی به آغوش خانواده ام بازگشتم.
وی با اشاره به اینکه یک فرصت از خدا گرفته است تا بتواند درست زندگی کند، بیان نمود: اتفاقی که در «خط باریک قرمز» برای من افتاد، مسیر زندگی ام را تغییر داد و سبب شد قدر روزهای زندگی ام را بیشتر بدانم و زندگی جدیدی تشکیل بدهم. زمانی که از اعدام نجات پیدا کردم با خود عهد کردم نخستین کاری که پس از آزادی انجام می دهم این است که به دیدار مادرم بروم. همینطور دنبال کار بروم و خرج خانواده ام را بدهم.
میلاد در انتها اظهار داشت: باز هم از محسن چاوشی به علت نجات یک زندانی محکوم به اعدام مانند من، تشکر می کنم.
مستند سینمایی «خط باریک قرمز» این روزها در سینماهای «هنروتجربه» روی پرده است. نسخه اکران عمومی نسبت به نسخه جشنواره ای فیلم آخر بندی متفاوتی دارد.1399/05/09
22:58:38
5.0 / 5
1443
تگهای خبر: جشن , جشنواره , سینما , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳