موزیک خوان Music Reader
تبریك معاون هنری به خبرنگاران

كرونا دهشتناك تر از كشتار مغول نیست

كرونا دهشتناك تر از كشتار مغول نیست

به گزارش موزیك خوان سیدمجتبی حسینی _ معاون امو هنری _ در آستانه روز خبرنگار، پیام تبریكی همراه با آرزوی سلامتی در شرایط متفاوت سال جاری، منتشر نمود.


به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی معاونت امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی، در متن تبریک سیدمجتبی حسینی، معاون امور هنری آمده است: 《هو السمیع و البصیر
شرنگ ِبلا کام جهان را تلخ اگر کرده است، شهدِ هنر می کوشد که دلیلی برای امیدواری باشد که در همه دشواری های تاریخ، صراط سعادت و سرزمین شرافت بوده است. کرونا نمی تواند دهشتناک تر از ظلماتی چون کشتار مغول و بلیه ی جهانسوز جنگ جهانی و جهنم طاعون باشد که به مرهم کلمه و نوشداروی موسیقی و دوای دانایی، جان به کالبدِ رنجور ایران زمین دمیده شد و چراغ زندگانی روشن باقی ماند. جان بخش تر از تصنیف 《ای مرز پرگهر》 گل گلاب و غرورآفرین تر از اعجاز آواز بنان چه می توانست ایران و ایرانی را از نو بیافریند. این جادوی هنر است که از رنج، کیمیاوار، گنج می آفریند. روایت این رسالت؛ خود، مجاهدتی است که به قدم و قلمِ خُبرگان خبر و به تبرک چشمان شرزه و گوش و هوشِ بیدار، نقش یافته است.

سفیران صبوری که به صدا و ندا و به نیت صلاح و سداد، در طریق دشوار هنر، رفیق شفیق بوده اند و در مقام دوست؛ منادیان بایدها و ناهیان مبادها نام گرفته اند. این روزها می گذرد و آن چه می ماند خنکای خاطره ای است که تولدش مرهون خبرنگارانی است که به گوهر مهر، پیام هنر را پاس داشتند و پرچم امید را بر زمین نگذاشتند.

به اخلاص و فروتنی؛ شادباش این روز ارجمند را به آرزوی سربلندی و سلامت اهالی خبر پیوست می کنم.》منبع:

1399/05/15
23:45:06
5.0 / 5
1357
تگهای خبر: سلامت , فرهنگ , مد , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان