موزیک خوان Music Reader
قسمت دوازدهم روی آنتن می رود؛

حضور یک هنرمند عرصه موسیقی در ساعت به وقت قدس

حضور یک هنرمند عرصه موسیقی در ساعت به وقت قدس

به گزارش موزیک خوان، دوازدهمین قسمت برنامه تلویزیونی در ساعت به وقت قدس با حضور یکی از هنرمندان عرصه موسیقی پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.به گزارش موزیک خوان به نقل از امور رسانه ای برنامه، در بخش دوازدهم «ساعت به وقت قدس» یک هنرمند حوزه مقاومت حضور دارد، خبرهای روز و داغ سرزمین های اشغالی مرور می شود و دنباله گفتگوی دانشجویان با کارشناس مسائل غرب آسیا روی آنتن می رود.
در اولین بخش از دوازدهمین قسمت از این برنامه با حضور محمد شاهدی تحلیلگر مسائل غرب آسیا، مهم ترین اخبار سرزمین های اشغالی همچون تحولات چند روز گذشته و سفر رهبران حماس و جهاد که به ایران آمده اند، مرور و تحلیل می شوند.
در ادامه سیدمحسن حسینی خواننده و هنرمند حوزه مقاومت به برنامه می آید و از فعالیتهای خود می گوید.
سوسن الهمه در قسمت بعدی به بررسی داغ ترین های فضای مجازی می پردازد که تظاهرات ساکنان سرزمین های اشغالی برای بیست و چهارمین هفته متوالی و اهتزاز پرچم فلسطین در حاشیه فینال لیگ قهرمانان اروپا در استانبول بعضی از این اخبار به شمار می آیند.
آخرین بخش برنامه به پخش ادامه گفتگوی دانشجویان فلسطینی که از شهر های مختلف این کشور به ایران آمده اند با حسین رویوران کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا اختصاص دارد و آنها پرسش های مختلف خویش را از کارشناس برنامه پرسیده و به بحث و گفتگو با یکدیگر می پردازند.
«ساعت به وقت قدس» با اجرای علی خلیلی و حامد نگارش و تهیه کنندگی و کارگردانی امیر تاجیک پنجشنبه ۱ تیر ساعت ۱۸: ۳۰ از شبکه یک سیما پخش و جمعه ۲ تیر ساعت ۱۳ بازپخش می شود.

1402/04/01
23:48:44
5.0 / 5
327
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴