موزیک خوان Music Reader

نخستین دوره كنسرتهای برخط موسیقی نواحی

نخستین دوره كنسرتهای برخط موسیقی نواحی

به گزارش موزیك خوان نخستین دوره كنسرتهای برخط موسیقی نواحی به مدت چهار شب و در هر شب دو اجرا برگزار می شود.


در ادامه برگزاری سلسله کنسرتهای برخط این دفعه نوبت به برگزاری اجراهای برخط موسیقی نواحی رسیده که مقرر است به مدت چهار شب از فردا (پنجشنبه ۲۳ مرداد) برگزار گردد. طبق برنامه ریزی انجام شده، در شب اول و در قسمت اول، موسیقی سیستان و بلوچستان با هنرنمایی خداداد شکل زهی و فاروق رحمانی و در قسمت دوم موسیقی بوشهر با اجرای حیدر سلمانی و حیدر احمدی برگزار می شود.
در شب دوم این رویداد، جمعه (۲۴ مرداد) در قسمت اول، موسیقی کرمانشاه با هنرنمایی سیدآرش شهریاری و میلاد داول و در قسمت دوم موسیقی لرستان با اجرای احسان عبدی پور و بابک پیمانی برگزار خواهد شد.
در شب سوم کنسرتهای برخط موسیقی نواحی، شنبه (۲۵ مرداد) در قسمت موسیقی شرق خراسان با اجرای علی درافشان و غلام رسول صوفی و در قسمت دوم موسیقی خوزستان با اجرای احمد بیت سیاح و سعید سیاحی اجرا میشود.
و در نهایت در شب آخر این رویداد موسیقیایی ( یکشنبه ۲۶ مرداد) موسیقی شمال خراسان با اجرای ایوب سعیدی و در قسمت دوم موسیقی آذربایجان با اجرای سونار نجاری و پانیذ ستاری روی صحنه خواهند رفت.
مجموعه کنسرتهای آنلاین موسیقی نواحی با حمایت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری بازار بزرگ ایران و از فضای کتابخانه این مجموعه به مدت چهار شب از ۲۳ تا ۲۶ مرداد، ساعت ۲۱ از راه اینستاگرام انجمن موسیقی ایران و همینطور هفدانگ پخش می شود.


1399/05/24
22:53:43
5.0 / 5
1386
تگهای خبر: انجمن , جشن , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
موزیک خوان