موزیک خوان Music Reader

مهلت ارسال اثر به بیست و ششمین جشنواره رازی

مهلت ارسال اثر به بیست و ششمین جشنواره رازی

موزیك خوان: باتوجه به برگزاری بیست و ششمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشكی رازی، مطابق فراخوان و دستورالعمل، پروسه ثبت نام و ارسال آثار برای این جشنواره ازتاریخ اول مرداد لغایت 30 مهر قابل انجام است.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا، دکتر اصغر عبادی فر، دبیر هیات اجرایی بیست و ششمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: مطابق دوره های گذشته این دوره شامل دو بخش افراد حقیقی و نهادهای حقوقی حوزه علوم پزشکی است. برگزیدگان دسته اول، از بین محققین، محققین جوان و دانشجو و صاحبان پژوهشهای برتر وبرگزیدگان حقوقی از میان مؤسسات در رابطه با پژوهش شامل دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، دفاتر توسعه تحقیقات بالینی، نشریات علوم پزشکی، کمیته های تحقیقات دانشجویی و مراکز رشد فناوری و همینطور مؤسسات غیردولتی حامی پژوهش معرفی خواهند شد.
رئیس مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت اضافه کرد: پژوهشگران می توانند در سه کمیته علوم بالینی و سلامت، کمیته علوم پایه پزشکی و کمیته ابداعات، اختراعات و فناوری در فراخوان جشنواره شرکت نمایند و شرط ثبت نام در گروه محققین دو کمیته اول، دارا بودن شاخص H دوازده و بالاتر و برای گروه محققین جوان و دانشجو H هشت و بالاتر است و مبنای ارزیابی برحسب امتیازات کسب شده در کارنامه پژوهشی افراد است. در کمیته ابداعات، اختراعات و فناوری شرط H index وجود ندارد.
رئیس مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات و دبیرهیات اجرایی بیست و ششمین جشنواره رازی با اشاره به گروه پژوهش برترگفت: متقاضی این گروه می تواند به طور مستقل با یک مقاله اصیل پژوهشی پراستناد، با شرایط اعلام شده در فراخوان در یکی از دو کمیته علوم بالینی و سلامت یا کمیته علوم پایه پزشکی شرکت نماید نظر به اپیدمی کووید ۱۹ در سالجاری از میان پژوهش های صورت گرفته مرتبط، یک مقاله اصیل به انتخاب کمیته های داوری و تأیید هیأت اجرایی در هر یک از کمیته های تخصصی، معرفی می شود. ازاین رو برای یک تحقیق خوب و پرارزش در جشنواره جایگاه تعریف شده وجود خواهد داشت.
طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند به صورت آنلاین و از راه سامانه جشنواره به آدرس های "razi.hbi.ir" و "razi.research.ac.ir" ثبت نام خویش را انجام دهند.
منبع:

1399/07/18
21:43:05
5.0 / 5
1012
تگهای خبر: آثار , جشن , جشنواره , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳