موزیک خوان Music Reader

رجبی معمار باردیگر مدیرعامل خانه هنرمندان شد

رجبی معمار باردیگر مدیرعامل خانه هنرمندان شد

به گزارش موزیك خوان مجید رجبی معمار برای یك دوره دو ساله دیگر بعنوان مدیر عامل خانه هنرمندان ایران انتخاب گردید.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا، به دنبال برگزاری مجمع عمومی خانه هنرمندان و معرفی و تعیین اعضای جدید شورایعالی خانه در جلسه اخیر این شورا در روز یکشنبه 11 آبان که با حضور نمایندگان خانه ها و انجمن های هنری و مصطفی کاظمی - نماینده شهردار تهران و عضو شورایعالی خانه هنرمندان - برای انتخاب مدیرعامل تشکیل شد، اعضا به اتفاق آرا مجید رجبی معمار را که از سال 1394 مدیرعامل این مجموعه فرهنگی و هنری بوده، برای یک دوره دوساله دیگر ابقا و بعنوان مدیرعامل خانه ی هنرمندان ایران انتخاب کردند.
اعضا در اولین نشست شورایعالی که دو هفته پیش و پس از مجمع عمومی خانه هنرمندان برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات ابراهیم حقیقی بعنوان رئیس سابق شورایعالی، علاوه بر معرفی او بعنوان مشاور عالی شورایعالی خانه هنرمندان ایران، ایرج راد به هم عنوان رئیس جدید شورایعالی، حمیدرضا نوربخش را بعنوان نایب رئیس، امیر راد بعنوان خزانه دار و روانبخش صادقی رابه عنوان دبیر شورایعالی خانه هنرمندان انتخاب و معرفی کردند.
در اینباره ایرج راد - رئیس شورایعالی خانه هنرمندان ایران - در گفت وگویی با ایسنا با اشاره به مشکلاتی که پیشتر در ارتباط با اداره ثبت شرکت ها به وجود آمده بود، بیان نمود: ما پیش از مشکلاتی که با ثبت شرکت ها پیدا کرده بودیم، در جلسه ای که پس از برگزاری مجمع در شورایعالی تشکیل دادیم با یک میثاق نامه از سوی شورایعالی و مدیرعامل روبرو شدیم که آن میثاق نامه برای انتخاب مجدد آقای رجبی معمار به امضا رسیده بود. در این دوره که باردیگر مجمع تشکیل شد و مشکلات قبلی در ارتباط با ثبت شرکت ها را برطرف کردیم، طبیعتا باید سِمت ها هم برای ثبت شرکت ها فرستاده می شد که چه کسانی صاحب امضا هستند و هم انتخاب مدیرعامل خانه هنرمندان باید انجام می شد.
او اضافه کرد: متعاقب همان جلسه و مصوبه ای که آن زمان از جانب شورایعالی وجود داشت، مبحث عنوان شد که شورا هم حد نصاب لازم را داشت. در جلسه مساله باردیگر بررسی گردید و بر مبنای همان میثاق نامه ی گذشته که شورایعالی با مدیرعامل امضا کرده بود، باردیگر انتخاب آقای رجبی معمار بعنوان مدیرعامل برای دو سال آینده شکل گرفت.
راد همینطور اخیرا درباره جلسه اعضای شورایعالی خانه هنرمندان ایران با اسحاق جهانگیری - معاون اول رئیس جمهوری - گفته است: این جلسه به دعوت جهانگیری و به انگیزه رسیدگی به وضعیت خانه هنرمندان ایران که در آستانه تعطیلی بود، برپا شد، اما طبیعتا کل زمان جلسه به تشریح تنگناهای مالی خانه هنرمندان ایران اختصاص پیدا نکرد بلکه بخشی از آن هم به توضیح وضعیت اقتصادی اسفناک هنرمندان در دوران کرونا گذشت. در آن جلسه آقای جهانگیری قول داد مبلغ سود وام کارا (وامی که دولت برای مشاغل صدمه دیده از کرونا تعریف کرده است) از 12 درصد به 4 درصد کاهش پیدا کند ولی هنوز هیچ خبری نشده است. قرار شد تا آخر سال سه نوبت بسته حمایتی بدهند که از همین هم خبری نشد. حتی کمکی که قرار بود، از راه هنر کارت پرداخت گردد هم به نتیجه ای نرسیده است و متاسفانه فقط حرف بود و حرف.
منبع:

1399/08/14
20:54:25
5.0 / 5
801
تگهای خبر: انجمن , شركت , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان