موزیک خوان Music Reader

بازدید از نمایشگاه های هنری با تعیین وقت قبلی

بازدید از نمایشگاه های هنری با تعیین وقت قبلی

همزمان با اجرای طرح محدودیت های كرونایی در شهرها با وضعیت قرمز از اول آذر ماه، بعضی از گالری ها هم بنا بر تصمیم شخصی به تعطیلی رضایت دادند و تعداد زیادی هم با هماهنگی قبلی همچنان امكان بازدید حضوری را فراهم نموده اند.


تماس خبرنگار ایسنا با بعضی از گالری های تهران، نشان داده است که رویه یکسانی برای برگزاری نمایشگاه های هنری وجود ندارد. بعضی از گالری ها بنا به تصمیم شخصی فعلا تعطیل شده و برخی کلیه فعالیتشان را فقط محدود به دنیای مجازی کرده اند و اغلب با تعیین وقت قبلی امکان بازدید حضوری را فراهم نموده اند.
همچون گالری هایی که به صورت کلی در فضای مجازی فعالیت می نمایند و امکان بازدید حضوری ندارد می توان به گالری «گلستان» اشاره نمود و گالری «ساربان» هم همچون گالری هایی است که به علت شیوع کرونا تا آخر سال ۹۹ اعلام تعطیلی کرده است.
در این میان گالری هایی همانند «سیحون»، «اثر»، «شیرین»، «این جا»، «دلگشا» و... با توجه به محدودیت های اعلام شده از جانب ستاد ملی کرونا، فعلا به صورت کلی تعطیل شده اند.
اما از طرفی بسیاری دیگر از گالری ها امکان بازدید حضوری را منوط به تعیین وقتی قبلی کرده اند تا از این طریق تعداد افراد حاضر در نمایشگاه را به حداقل میزان ممکن برسانند.
بر این اساس گالری «اُ» که این روزها میزبان نمایشگاه انفرادی طراحی، کلاژ با عنوان «تماس در دوردست» به گردآوری مریم مجد است از ساعت ۱۲ تا ۲۰ با تعیین وقت قبلی امکان بازدید حضوری را فراهم نموده است.
گالری «آرتیبیشن» نیز که چیدمانی گروهی از آثار هنرمندان مختلف را فراهم نموده است، با هماهنگی قبلی از ساعت ۱۰ تا ۲۰ امکان بازدید حضوری دارد.
گالری «گلستان» نیز از روز جمعه (۷ آذرماه) میزبان نمایشگاه آنلاین ۱۲۰ اثر از آرمان یعقوب پور، هنرمند نقاش در اندازه ها و قیمت های یکسان، می شود.
نمایشگاه خوشنویسی «نقش و عشق» با نمایش ۲۵ اثر از سیدرضا صفوی به صورت آنلاین در «فرهنگسرای سرو» برگزار می گردد. علاقه مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه به صفحه اینستاگرام فرهنگ سرای سرو به نشانی @farhangsara_sarv رجوع کنند.
منبع:

1399/09/07
13:21:46
5.0 / 5
703
تگهای خبر: آثار , طراحی , فرهنگ , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان