موزیک خوان Music Reader

ساعت سعد به عبدالوهاب شهیدی خواننده پیشكسوت موسیقی رسید

ساعت سعد به عبدالوهاب شهیدی خواننده پیشكسوت موسیقی رسید

به گزارش موزیك خوان مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشكسوت با حضور در منزل عبدالوهاب شهیدی با این هنرمند پیشكسوت موسیقی دیدار نمود.سیدمحمد طباطبایی در ادامه طرح «ساعت سعد؛ دیدار با پیشکسوتان هنر» به دیدار عبدالوهاب شهیدی؛ نوازنده و خواننده پیشکسوت موسیقی رفت.

در این دیدار عبدالوهاب شهیدی ضمن روایت خاطراتی از دوران فعالیت خود اظهار داشت: زمانی که ساز عود را دست می گرفتم و با آن همنوایی می کردم در واقع گفت وگویی بود که بین من و عود شکل می گرفت.

وی همینطور درباره زندگی در دوران کرونا اظهار داشت: این بلا که معلوم نیست ساخته دست بشر است یا نه، همه را نگران کرده که البته جای شادمانی دارد که از نظر مبارزه با این ویروس و کنترل آن شرایط در کشور ما بهتر از اروپا و آمریکاست.

همچنین در این دیدار مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت ضمن اشاره به سوابق هنری عبدالوهاب شهیدی اظهار داشت: تا جایی که اطلاع دارم استاد شهیدی تنها هنرمندی هستند که در گواهینامه درجه یک هنری ایشان دو رشته ذکر شده به این مفهوم که در هر دو رشته عود و آواز درجه یک هستند.

طباطبایی همینطور با عرضه توضیح درباره طرح تاریخ شفاهی هنر که توسط موسسه هنرمندان پیشکسوت و صندوق اعتباری هنر صورت خواهد گرفت، اظهار داشت: امیدواریم با همکاری استاد عبدالوهاب شهیدی و خانواده محترمشان یک جلد از مجموعه کتاب خاطرات هنرمندان در طرح تاریخ شفاهی هنر به خاطرات ایشان اختصاص پیدا کند.منبع:

1399/03/28
12:44:10
5.0 / 5
1508
تگهای خبر: كتاب , مد , موسیقی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
موزیک خوان