موزیک خوان Music Reader

ثبت نام كارگاه های مجازی كانون تهران

ثبت نام كارگاه های مجازی كانون تهران

موزیک خوان: ثبت نام کارگاه های مجازی زمستان 99 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران شروع شد.


به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران، فاطمه تنهایی، مدیرکل کانون استان تهران با بیان مهلت ثبت نام در کارگاه های برخط کانون استان تهران تا ۱۷ دی ۱۳۹۹ اظهار داشت: ۴۶ کارگاه مجازی برخط(آنلاین) استان تهران در پنج گروه سنی (نوخوان، نونهال، نونگاه، نوجوان و بزرگسال) در ترم زمستان از ۱۸دی ماه برگزار می گردد.
او با معرفی هفت عنوان کارگاه مجازی جدید در برنامه زمستانی کانون استان تهران اظهار داشت: نوشتن خلاق، تکنیک در نقاشی، سبک شناسی در نقاشی، مبانی تئاتر و تئاتر عروسکی، نمایشنامه نویسی مقدماتی، کلاژ و قصه گویی مقدماتی بزرگسال عناوین جدید است.
تنهایی اضافه کرد: سه عنوان کارگاه قصه گویی، کاردستی و نقاشی ویژه نوخوان و نونهال دارای نیاز ویژه به صورت رایگان برگزار می گردد.
مدیر کل کانون استان تهران با اشاره به تنوع عناوین کارگاه های مجازی استان تهران، اظهار داشت: بمنظور حفظ روحیه شادابی و نشاط دانش آموزان در منزل باتوجه به شرایط موجود کرونا تلاش شده تا عناوین کارگاه های مجازی مطابق با سلایق مختلف کودکان، نوجوانان و خانواده های شان تدوین شود.
او با اشاره به این که ۲۸ مربی ادبی، فرهنگی و هنری کانون مدرس کارگاه های برخط هستند، اشاره کرد: هر عنوان کارگاه بطور متوسط در هشت تا ۱۰ جلسه ۶۰ دقیقه ای برگزار می گردد.
مدیرکل کانون استان تهران افزود: علاقه مندان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی kpf.ir بعد از عضویت در پرتال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نسبت به ثبت نام در این دوره ها اقدام نمایند.
منبع:

1399/10/09
23:41:26
5.0 / 5
737
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
موزیک خوان