موزیک خوان Music Reader

داوران بخش موسیقی جشنواره هنر زنده است عرضه شدند

داوران بخش موسیقی جشنواره هنر زنده است عرضه شدند

موزیک خوان: با پیشنهاد دبیر بخش موسیقی جشنواره هنر زنده است، احمد پژمان، محمدرضا علیقلی، پیمان یزدانیان و حامد ثابت بعنوان داوران بخش موسیقی جشنواره آنلاین «هنر زنده است» معرفی گشتند.


فردین خلعتبری دبیر موسیقی جشنواره هنر زنده است برخی از هنرمندان برجسته موسیقی کشور را به عنوان داوران این جشنواره پیشنهاد کرد و این پیشنهاد به تایید شورای سیاستگذاری جشنواره رسید.

به گزارش روابط عمومی جشنواره «هنر زنده است»، با پیشنهاد فردین خلعتبری دبیر بخش موسیقی و تأیید شورای سیاست گذاری جشنواره، احمد پژمان، محمدرضا علیقلی، پیمان یزدانیان و حامد ثابت بعنوان اعضای داوری بخش موسیقی جشنواره «هنر زنده است» انتخاب شدند.

فراخوان نخستین جشنواره آنلاین «هنر زنده است» در چهار بخش فیلم به دبیری کمال تبریزی، تئاتر به دبیری بهروز غریب پور، موسیقی به دبیری فردین خلعتبری و دیجیتال آرت به دبیری محمود کلاری بیست ونهم آذرماه منتشر گردید و علاقه مندان برای شرکت در بخش های مختلف جشنواره آنلاین «هنر زنده است» می توانند با رفتن به سایت جشنواره به مطالعه متن فراخوان و ثبت اثر بپردازند.
اولین دوره جشنواره آنلاین «هنر زنده است» را مؤسسه فرهنگی هنری «برداشت آخر» و مجموعه فرهنگی هنری «مربع ۱۱» برگزار می کنند. پردیس تئاتر و موشسیقی باغ کتاب هم یکی از حامیان این جشنواره است. این جشنواره به صورت رقابتی و غیررقابتی در شبکه های اینترنتی با حمایت مادی بخش خصوصی و حمایت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ۱۰ تا 20 اسفند سالجاری برگزار می گردد.منبع:

1399/10/27
13:02:42
0.0 / 5
615
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱