موزیک خوان Music Reader

آغاز باردیگر اجراهای صحنه ای

آغاز باردیگر اجراهای صحنه ای

اجراهای صحنه ای موسیقی با حضور علاقه مندان این هنر و با رعایت سقف مصوب ستاد ملی کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی، از سر گرفته می شود.به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی دفتر موسیقی، بدنبال اعلام وضعیت زرد در تهران و از سرگیری فعالیتهای گروه سه، طی هفته گذشته و هفته جاری دو جلسه با حضور شرکتهای برگزار کننده کنسرت و همینطور سالن های برگزاری کنسرت به ریاست محمد اله یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی برگزار شد و شرایط از سرگیری کنسرتهای موسیقی بررسی گردید.
در این جلسات شرکتهای برگزاری کنسرت از صدمه فراوان به هنرمندان، نوازندگان و صاحبان مشاغل فنی در رابطه با کنسرت طی یکسال اخیر سخن گفتند. به عقیده شرکت ها برگزاری کنسرت با ظرفیت سی تا پنجاه درصد ظرفیت سالن و یک سانس در روز توجیه اقتصادی ندارد و تنها با هدف به جریان افتادن باردیگر چرخ اقتصاد هنر مجبور به انجام آن هستند.
در این جلسات شرکت ها بیان نمودند هزینه های اجاره و خدمات فنی سالن ها و هزینه تبلیغات شهری و مجازی که مردم را ترغیب به استقبال از اجراها کند، عملا سودی برای برگزار کننده باقی نمی گذارد. در این جلسات نمایندگان سالن های برگزاری کنسرت در تهران آمادگی خویش را برای عرضه تخفیف های لازم در اجاره و نرخ خدمات فنی اعلام نمودند تا بدین وسیله شرکت ها رغبت بیشتری برای برگزاری کنسرت داشته باشند.
همینطور مقرر شد کلیه پروتکل های بهداشتی رعایت و بر حسن انجام آنها نظارت لازم صورت گیرد.
در زمینه قیمت بلیت ها هم مقرر شد در این مقطع زمانی با هدف تشویق مردم به بهره مندی از برنامه ها، قیمت بلیت کنسرت ها افزایش پیدا نکند.منبع:

1399/11/02
23:37:06
0.0 / 5
582
تگهای خبر: خدمات , شركت , فرهنگ , كنسرت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
موزیک خوان