موزیک خوان Music Reader

نمایش صدمه های اجتماعی با عكس و كاریكاتور

نمایش صدمه های اجتماعی با عكس و كاریكاتور

به گزارش موزیك خوان آثار نمایشگاه صدمه های اجتماعی با محوریت پویش نه به اعتیاد در دو رشته عكاسی و كاریكاتور با عنوان «قابی از جنس دیگر» روز پنجشنبه (۵ تیرماه) در فرهنگسرای نیاوران به معرض نمایش گذاشته می شود.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا و به نقل از واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی، در ایام برگزاری جشنواره های معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (در بهمن و اسفند ۱۳۹۸) با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر برنامه هایی در چارچوب آثار نمایشی و تجسمی انجام شد.
در حوزه هنرهای تجسمی در دو بخش کاریکاتور و عکس، به دبیری جمال رحمتی و علی سامعی، آثاری گردآوری شد که مقرر است در نمایشگاه «قابی از جنس دیگر» به معرض نمایش گذاشته شوند.
بر این اساس، ۳۰ کارتون و کاریکاتور از ۲۵ هنرمند و ۴۰ عکس از ۲۱ عکاس در این نمایشگاه عرضه می شوند.
نمایشگاه «قابی از جنس تلنگر» با همکاری نهادهایی مانند ستاد مبارزه با مواد مخدر، معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل هنرهای تجسمی، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، دفتر آموزش و توسعه فعالیتهای فرهنگی و هنری، دفتر جلوگیری از صدمه های اجتماعی و نمایندگی فیاپ در ایران، ساعت ۱۷ روز پنجشنبه (۵ تیرماه) در فرهنگسرای نیاوران افتتاح می شود و تا دوازدهم تیرماه دایر است.منبع:

1399/04/04
11:43:56
5.0 / 5
1578
تگهای خبر: آثار , آموزش , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱