موزیک خوان Music Reader

مهدی آذرسینا ۲ كتاب درباره موسیقی منتشر نمود

مهدی آذرسینا ۲ كتاب درباره موسیقی منتشر نمود

کتاب های موسیقی برای کودکان و داستان های همراه موسیقی با نگاهی به متد ارف از طرف مهدی آذرسینا نوازنده، آهنگساز و پژوهشگر حوزه موسیقی منتشر گردید.به گزارش موزیک خوان به نقل از مهر، کتاب های «موسیقی برای کودکان – ریتم» و «داستان های همراه موسیقی» با نگاهی به متد ارف از طرف مهدی آذرسینا نوازنده، آهنگساز و پژوهشگر حوزه موسیقی توسط انتشارات موسیقی «عارف» منتشر گردید.
در توضیحات تکمیلی این کتاب آمده است:
«نقش بی نظیر موسیقی در ساخته شدن ذهن و جان و جسم کودکان، مورد تایید جامعه شناسان و عالمان تعلیم و تربیت قرار گرفته است. آموزش موسیقی با متدی درست و بوسیله مربیان متخصص، کودکان را برای ورود به صحنه های زندگی آماده می کند.
آذرسینا پس از پنجاه سال تجربه تعلیم مو سیقی در کلاس های کودکستانی تا دانشگاه، اخیراً چهار جلد کتاب برای آموزش موسیقی به کودکان نوشته است و اجرائی از آهنگهایش برای کوکان را در دو سی دی با این کتابها همراه کرده است.
این مجموعه موسیقی، با نگاهی به متد ارف، و بر طبق موسیقی دستگاهی ایران نوشته شده است. ضمن اینکه کتاب ها به زبانی ساده موسیقی را برای کودکان شروع می کند، برای مربیان و مدرسین موسیقی کودک، مسیر و شیوه تدریس مناسبی فراهم می آورد و برای پدر و مادرهای مشتاق به آشنایی با موسیقی، مفید و قابل استفاده می باشد.
مهدی آذرسینا از هنرآموختگان دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، و ازشاگردان مکتب سعید خدیری است که با کلاس های دانشگاهی و تاسیس «کارگاه موسیقی کودکان و نوجوانان» متد ارف را درایران معرفی نمود.»

1399/12/16
23:12:01
0.0 / 5
753
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , كارگاه , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان