موزیک خوان Music Reader

ضربه جدی كرونا به سنتی ها!

ضربه جدی كرونا به سنتی ها!

به گزارش موزیک خوان یک تولیدکننده صنایع دستی با اشاره به اینکه «به طور کلی کسب و کار در حوزه صنایع دستی اغلب به شکل سنتی انجام می شود»، تصریح کرد: ضربه جدی کرونا هم به این دست از تولیدکنندگان وارد شد که همچنان به صورت سنتی فعالیت می کردند.


حمیدرضا امین، مدیر یک مجموعه فروش صنایع دستی در گفتگو با ایسنا درباره تاثیرات کرونا بر وضعیت صنایع دستی در یک سال گذشته، اظهار نمود: مجموعه ما قبل از کرونا هم زیرساخت های لازم را برای فروش آنلاین فراهم نموده بود و همین خاطر هم در روزهای کرونا از نظر فروش با مشکل زیادی مواجه نشدیم؛ اما به صورت کلی تولیدکنندگان در این ایام به شدت ضربه خوردند.
او افزود: به صورت کلی کسب و کار در حوزه صنایع دستی اغلب به شکل سنتی انجام می شود و همچنان منتظر خریدارانی هستند که به صورت حضوری از آنها خرید کنند. این در شرایطی است که با توجه شیب سریع انتقال مبحث خرید و فروش از حالت سنتی به مدرن، دیگر نمی توان سیستم فروش سنتی را ادامه داد. ضربه جدی کرونا هم به این دست از تولیدکنندگان وارد شد که همچنان به صورت سنتی فعالیت می کردند.
این عرضه کننده محصولات صنایع دستی، تصریح کرد: اغلب فروشندگان همانند فروشگاه های خیابان ویلا یا دل به گردشگر بسته یا روی فروش حضوری حساب باز کرده بودند که در روزهای کرونا خیلی از آنها از قافله عقب ماندند.
امین همینطور درباره حمایت متولیان از تولیدکنندگان محصولات صنایع دستی، بیان نمود: من درباره سایر استان ها اظهار نظر نمی کنم، اما درباره استان تهران که خودم هم در این شهر فعال هستم، ندیدم که کسی بخواهد جویای احوال کسب و کار ما بشود.
منبع:

1400/01/10
10:51:13
5.0 / 5
915
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان