موزیک خوان Music Reader

گالری گردی در تهران قرمز

گالری گردی در تهران قرمز

موزیک خوان: با بیان وضعیت قرمز از همان روزهای آغازین سال 1400 و افزایش شمار مبتلایان باز هم سایه سنگین تعطیلی و کساد بر بسیاری مشاغل افکنده شد. حال اما با اختتام زمان اعلام شده برای محدودیت های فعالیت تعدادی از مشاغل هنری همانند گالری ها، بااینکه هنوز هم شمار مبتلایان بالا و خیلی از شهرها همچنان قرمز است، اما تعدادی از گالری ها فعالیتشان را بصورت حضوری از سر گرفته اند. البته تعدادی از گالری ها نیز همچنان در فضای مجازی فعالیت می نمایند یا تعطیل هستند.


در همین راستا، این گزارش ایسنا مروری دارد بر تعدادی از نمایشگاه هایی که بصورت مجازی و حضوری در این روزها در حال برگزاری هستند.

********
گالری «آرتیبیشن» از روز جمعه (سوم اردیبهشت) تا تاریخ ۱۲ اردیبهشت میزبان آثار تعدادی از هنرمندان آب رنگ کار جلفا است.
در این نمایشگاه آثاری از هنرمندان ارمنی آبرنگ کاری چون وازگن آوانسیان، سیمون آیوازیان، گئورک بوغوسیان، سمبات درکیورغیان، میشا شهبازیان، کلنل منوچهر صرام، یرواند نهاپتیان، نهاپت نهاپتیان، آواک هایراپتیان، هاکوپ وارتانیان به معرض نمایش گذاشته شده است.
بازدید از این نمایشگاه با هماهنگی قبلی امکان پذیر است و علاقه مندان می توانند با رعایت پروتکلهای بهداشتی برای بازدید از این نمایشگاه به آدرس خیابان شریعتی، پایین تر از حسینه ارشاد، گل نبی(غرب)، میدان احمدی روشن(کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا(قندی)، پلاک ۶، گالری آرتیبیشن مراجعه کنند.
همین طور نمایشگاه برای افرادی که در قرنطینه به سر می برند، بصورت آنلاین دایر خواهد شد.
همین طور گالری «شیرین» روز جمعه (سوم اردیبهشت ماه) میزبان دو نمایشگاه هنری است. بر این اساس نمایشگاه انفرادی نقاشی محمد طباطبایی با عنوان «زمان گمشده» و نمایشگاه انفرادی نقاشی حسین زینال پور با عنوان «هفت سنگ» از ۳ تا ۱۵ اردیبهشت در این گالری برپاست.
بازدید از نمایشگاه ها فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است. ساعات بازدید نیز جمعه ها از ۱۶ تا ۲۰ و شنبه تا پنجشنبه ۱۱ تا ۱۹ اعلام شده است. گالری دوشنبه ها تعطیلست.
گالری «اُ» نیز در این روزها میزبان دو نمایشگاه هنری است. بر این اساس نمایشگاه انفرادی «هم از زمین، هم از زمون» با آثاری از عبدالرضا امین لاری و نمایشگاه «دلبر» با آثاری از زهرا شاه چراغی تا هفت اردیبهشت در این گالری برگزار هستند.
امکان بازدید از این نمایشگاه با هماهنگی قبلی از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۲ تا ۲۰ و روزهای جمعه ۱۶ تا ۲۱ فراهم گشته است. گالری روزهای شنبه تعطیلست.
گالری اُ در خیابان کریمخان، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸ واقع شده است.
گالری «پروژه های آران» نیز تا ۱۷ اردیبهشت ماه میزبان نمایشگاه «چرخ بیکران» با آثاری از حدیث فخر است.
امکان بازدید از این نمایشگاه هر روز از ساعت ۱۳ تا ۱۸ فراهم گشته است. گالری روزهای شنبه و یکشنبه تعطیلست.
گالری پروژه های آران در تهران، خیابان نوفل لوشاتو کوچه لولاگر پلاک واقع شده است.1400/02/02
17:53:30
5.0 / 5
515
تگهای خبر: آثار , بازی , جشن , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴