موزیک خوان Music Reader

موشن گرافی امام استكبارستیز تولید و منتشر گردید

موشن گرافی امام استكبارستیز تولید و منتشر گردید

موشن گرافی « امام استكبارستیز» با بیانات معمار انقلاب از طرف فرهنگ سرای امام (ره) تولید و در فضای مجازی منتشر گردید.


به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای امام، مجموعه موشن گرافی های «رصد» بر طبق نظرات امام راحل و مقام معظم رهبری تولید می شود.
دومین اثر با عنوان « امام استکبارستیز » به بیانات امام در بامداد ۳۱ فروردین ۱۳۶۰ در حسینیه جماران با محوریت «خودباوری و رهایی از وابستگی ها» با حضور پرسنل صنایع نظامی کشور و اعضای مکتب الزهرای یزد اختصاص دارد.
در این اثر، امام با اشاره به اینکه هر کاری که انسان باور دارد نسبت به انجام آن ضعیف است نمی تواند آنرا انجام دهد می گوید: «هر کشوری که اعتقادش این باشد که نمی تواند خودش صنعتی را ایجاد کند، این ملت محکوم به این است که تا آخر نتواند و این اساس نقشه هایی بوده است که قدرت های بزرگ برای ملل ضعیف دنیا کشیده اند. قلم فرسایانی که در راه آنها قلم فرسایی می کردند و غرب زدگانی که وابسته به آنها بودند، این مطلب را بطور وسیع تبلیغ کردند، بطوریکه در باور ممالک آنها آمده بود که هیچ کاری از آنها ساخته نیست.
ایشان تصریح کرده است: هیچ امری از امور کشوری، لشکری، صنعت و سایر اموری که در تمدن بشر دخالت دارد از عهده اینها ساخته نیست و باید از غرب و از قدرت های بزرگ تبعیت کنند. لشکرشان مستشار لازم دارد و کشورشان مدبّر. این باور مادامی که در کشورهای جهان و کشورهای مستضعف هست، تا آخر مبتلا و وابسته هستند.»
«رصد» بنا به تحولات، وقایع روز و مناسبت ها توسط فرهنگ سرای امام تولید خواهد شد.
علاقه مندان می توانند این نماهنگ را در ادامه مشاهده کنند:
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4


منبع:

1399/04/22
14:38:49
5.0 / 5
1612
تگهای خبر: دانلود , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵