موزیک خوان Music Reader

فراخوان نمایشگاه هنرهای تجسمی صلوات منتشر گردید

فراخوان نمایشگاه هنرهای تجسمی صلوات منتشر گردید

فراخوان دومین نمایشگاه ملی و بین المللی ملکوت با موضوع صلوات در رشته های خوشنویسی، نقاشی خط و تایپوگرافی منتشر گردید.به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی با هدف استفاده از زبان هنر برای دستیابی به اهداف خود در امتداد تقویت مناسبات و تعاملات هنری، رسانه ای و تبلیغاتی میان دانشگاهیان و نخبگان در سطح ملی و بین المللی با محوریت قرآن کریم و سیره زندگانی معصومین (ع)، مجموع نمایشگاه های ملی و بین المللی ملکوت را برگزار می نماید.
حمایت از هنرمندان جوان و مستعد و نمایش آثار هنرمندان حوزه نگارگری قرآنی در سطح ملی و بین المللی همچون رویکردهایی است که در برگزاری این بخش از نمایشگاه مد نظر است.
موضوع نمایشگاه:
صلوات (اللهم صل علی محمد و آل محمد)
رشته های نمایشگاه:
خوشنویسی، نقاشی خط، تایپوگرافی
مقررات شرکت در نمایشگاه:
نمایشگاه ملی بصورت مجازی و در پایگاه اینترنتی (سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور) www.isqa.ir انجام خواهد شد.
از میان آثار ارسالی، آثاری که طبق نظر هیأت انتخاب، شرایط حضور در نمایشگاه بین المللی را داشته باشند به این بخش راه پیدا خواهند کرد که بصورت مجازی و با همکاری سازمان های بین المللی انجام خواهد شد.
ثبت نام فقط بوسیله پایگاه اینترنتی reg.isqa.ir صورت خواهد گرفت.
اطلاعات فرم ثبت نام و عناوین آثار در تهیه مطالب انتشاراتی و نمایشگاهی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، بدین جهت مسئولیت صحت اطلاعات ارسالی بر عهده شرکت کننده است. حجم تصویر ارسالی کمتر از ۲ مگابایت باشد.
دبیرخانه نمایشگاه مجاز است از آثار ارسالی برای امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی خود استفاده نماید. در صورت ارسال بیش از اندازه ظرفیت نمایشگاه، آثار بصورت گزینشی انتخاب می شود. آثاری که با موضوع نمایشگاه مطابقت نداشته باشند حذف خواهند شد.
آثاری که به لحاظ کیفیت فنی مورد تأیید نباشند حذف خواهند شد. تصاویر ارسالی با کیفیت پایین داوری نخواهد شد. دبیرخانه از دریافت آثار ارسالی پس از موعد مقرر معذور است. ارسال آثار توسط شرکت کننده، جهت حضور در نمایشگاه به منزله اعلام مالکیت معنوی اثر است، در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله ای، عواقب حقوقی و جزایی آن بر عهده شرکت کننده است.
هر شرکت کننده می تواند حداکثر ۵ اثر جهت شرکت در نمایشگاه ارائه نماید. به تمامی شرکت کنندگان در نمایشگاه ملی، گواهی شرکت در نمایشگاه از طرف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی اعطا می شود.
هزینه شرکت در نمایشگاه رایگان است و همین طور ارسال اثر و شرکت در نمایشگاه به منزله پذیرش مقررات نمایشگاه است. تصمیم درباره مسائل پیش بینی نشده بر عهده شورای برگزاری است و به اطلاع هنرمندان خواهد رسید.
گاه شمار
آخرین مهلت ارسال آثار: ۱۷ مهرماه ۱۴۰۰
زمان برگزاری نمایشگاه: اول آبان ماه ۱۴۰۰ همزمان با میلاد حضرت محمد (ص)
شماره تماسهای دبیرخانه: ۰۲۱۶۶۹۷۰۷۷۵ و ۰۲۱۶۶۴۰۲۸۸۲

1400/07/05
14:16:18
5.0 / 5
601
تگهای خبر: آثار , اینترنت , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵