موزیک خوان Music Reader

نمایش جدیدی از مجموعه کلکسیونر

نمایش جدیدی از مجموعه کلکسیونر

موزیک خوان: مجموعه کلکسیونر 10 با آثاری از 18 هنرمند معاصر نقاشی ایران از روز جمعه 17 دی در گالری آرتیبیشن به معرض نمایش گذاشته می شود.به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی گالری، آرتیبیشن با انتخاب آثار مدرنیسم از نقاشان نوگرای تاریخ هنر تجسمی ایران و تمرکز بر اقتصاد هنر، دهمین نمایشگاه «کلکسیونر» را به اجرا در می آورد. نمایشگاه «کلکسیونر» از سال ۱۳۹۷ با هدف گردآوری آثار هنر ایران، نقطه ی آغازی برای همکاری آرتیبیشن با مجموعه داران، گالری داران و خریداران حرفه ای شد.
محمد احصایی، احمد اسفندیاری، پروانه اعتمادی، نصرالله افجه ای، هانیبال الخاص، ناصر اویسی، هوشنگ پزشک نیا، صادق تبریزی، محمدعلی ترقی جاه، محمد ابراهیم جعفری، گرنیک درهاکوپیان، محمود زنگنه، بهجت صدر، ناصر عصار، ابراهیم فرجی، فریده لاشایی، اردشیر محصص و منوچهر نیازی هنرمندان حاضر در این نمایشگاه هستند.
هر یک از این نام ها سهم به سزایی از تاریخ هنر تجسمی دارند و آثار نقاشی و نقاشی خط در این مجموعه همچون رویدادهای قبلی کلکسیونر در آرتیبیشن، با تلاش برای بسط فرهنگ مجموعه داری و توسعه هنر تجسمی بعنوان رسالت گالری آرتیبیشن در نظر گرفته شده است.
علاقه مندان می توانند هر روز از ساعت ۱۱ تا ۲۰ (روزهای تعطیل از ۱۶ تا ۲۰) به گالری آرتیبیشن به آدرس خیابان شریعتی، نرسیده به اتوبان همت، خیابان گل نبی، میدان احمدی روشن، خیابان ساسانی پور، کوچه ی قندی، شماره ۶ مراجعه کنند.


منبع:

1400/10/14
13:06:31
5.0 / 5
560
تگهای خبر: آثار , خرید , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
موزیک خوان